• Julia Kamińska, znana szerokiej publiczności z roli Uli Cieplak w serialu "Brzydula", po dłuższej przerwie powraca na mały ekran. Już niebawem aktorkę zobaczymy w dwóch serialach.
 • To świetna wiadomość dla wszystkich fanów duetu Kamińska - Bobek, który zyskał ogromną popularność dzięki serialowi "BrzydUla". Jak zapowiada Super Express, Julia i Filip ponownie spotkali się na planie zdjęciowym do nowej produkcji.
 • Kobieta z laptopem
  Czy kariera zawodowa to domena brzydul, którym trudno znaleźć męża? Czy pieniądze i sukcesy w pracy u kobiety mają zastąpić miłość i rodzinę? Tak sugerują naukowcy… Oto kontrowersyjne badania!
 • Czy poznajesz tę seksbombę? To słynna brzydula!
  Czy poznajesz tę płomienną brunetkę w obcisłej czerwonej sukni? Tak seksbomba to nikt inny niż słynna brzydula, a właściwie Brzydula! Odtwórczyni tytułowej roli w serialu „Ugly Betty”, America Ferrera nie po raz pierwszy udowodniła, że strój i makijaż potrafią odmienić kobietę – zarówno na gorsze, jak i na lepsze… W seksownej brunetce trudno rozpoznać serialową okularnicy. Aktorka podkreśliła atuty i kobiece zaokrąglenia swoich pełnych kształtów za pomocą ściśle opinającej ciało, krwistoczerwonej sukienki od Nicole Miller. Do tego czerwone szpilki od Giuseppe Zanotti oraz rozpuszczone włosy i otrzymaliśmy prawdziwą seksbombę. Oto zdjęcia!
 • Julia Kamińska
  Wkrótce Julia Kamińska będzie broniła pracy licencjackiej na wydziale germanistyki, a już myśli o kolejnych studiach
 • Maja Hirsch
  W zepsutym świecie show-biznesu bardzo trudno o prawdziwą przyjaźń. Wie o tym aktorka Maja Hirsch, która przez długi czas nie mogła odnaleźć bliskich sobie osób. Dziś nie narzeka na ich brak, lecz są to przyjaciółki dużo starsze od niej - pisze "Fakt".
 • W jakiej wadze boksuje Anna Mucha?
  W styczniu 2011 roku TVN rozpocznie emisję nowej telenoweli "Prosto w serce". Do rozgrywki na miłosnym ringu staną Anna Mucha i Filip Bobek.