• Tony Servillo (w środku) jako Silvio Berlusconi oraz Katarzyna Smutniak w filmie „Loro”
  Po międzynarodowym sukcesie "Wielkiego piękna", Paolo Sorrentino znów zaskakuje i powraca na ekrany z prowokacyjnym komediodramatem "Loro". W roli głównej ulubiony aktor reżysera - Toni Servillo, tym razem jako Silvio Berlusconi, miliarder, skandalista, potentat przemysłu medialnego i wieloletni premier Włoch znany ze swojego ekscentrycznego stylu życia i słabości do rozpustnych przyjęć, które świat poznał pod nazwą "bunga bunga".
 • Alessandra Sorcinelli i Barbara Guerra
  Kiedyś gościły na słynnych imprezach „bunga bunga” u Silvio Berlusconiego. Choć obecnie rzadko można je spotkać razem, to tym razem przypadek sprawił, że znalazły się na tej samej plaży. Alessandra Sorcinelli i Barbara Guerra zaprezentowały swoje idealne ciała w Miami na Florydzie.
 • Silvio Berlusconi
  Im więcej kobiet, tym więcej bunga bunga i jeszcze więcej kłopotów... W ramiona słynnego włoskiego kobieciarza Silvio Berlusconiego wpadło wiele pięknych pań. Wybraliśmy te najgorętsze! Zobacz galerię!
 • Silvio Berlusconi płacił, patrzył, ale nie korzystał. Określone przez prokuraturę w Mediolanie jako wyuzdane, przyjęcia w rezydencji byłego premiera były zupełnie przyzwoite, oświadczyła dziś przed sądem słynna już Marokanka, "Ruby uwodzicielka".
 • Silvio Berlusconi
  Dopiero po lutowych wyborach do parlamentu zapadnie wyrok w procesie Silvio Berlusconiego w tak zwanej sprawie "bunga bunga". Były premier Włoch oskarżony jest o korzystanie z prostytucji nieletnich i nadużycie władzy.
 • Ewa Minge
  Ewa Minge jest znana we Włoszech, ale chyba nie takiej sławy się spodziewała... Zainteresował się nią pewien włoski polityk. W jakim celu?
 • Silvio Berlusconi
  Do prasy wyciekły zeznania dwóch 18-letnich modelek, które stawiły się na procesie Silvio Berlusconiego. Kobiety opowiadają o nieprzyzwoitych zabawach z posągiem rzymskiego boga płodności Priapa w willi Berlusconiego. To jedne z najbardziej szokujących dowodów na seksualne ekscesy włoskiego premiera - pisze "Daily Telegraph", podając zeznania 18-latek.
 • Były zarządca stadniny w Chruszczobrodzie, Ronald Cybulski
  Komisja śledcza badająca okoliczności śmierci Barbary Blidy wysłuchała zeznań byłego zarządcy stadniny w Chruszczobrodzie, Ronalda Cybulskiego. Danuta Pietraszewska (PO) pytała go m.in. o huczne imprezy i "bunga bunga" w ośrodku.
 • Richard Lugner i Ruby
  18-letnia Ruby - główna bohaterka skandalu obyczajowego, w jaki uwikłany jest premier Włoch Silvio Berlusconi - była nadzwyczajnym gościem słynnego balu w Operze Wiedeńskiej. Zaprosił ją 78-letni austriacki magnat finansowy Richard Lugner. Za udział w balu córka marokańskich imigrantów otrzymała od niego 40 tysięcy euro. Zobacz, jak się prezentowała nastoletnia skandalistka!
 • Bohaterka "bunga bunga" znów wywołała skandal
  Otoczona przez tłum fotoreporterów Ruby - główna bohaterka skandalu obyczajowego, w jaki uwikłany jest premier Silvio Berlusconi, w czwartek późnym wieczorem wzięła udział jako nadzwyczajny gość w balu w Operze Wiedeńskiej. Zaprosił ją 78-letni austriacki magnat finansowy Richard Lugner. Za udział w balu Ruby otrzymała od niego 40 tysięcy euro.