• Czołg
  Tegoroczne lato pod względem pogody było wyjątkowo łaskawe dla osób, które wypoczywały w Polsce. Cześć z nich zdecydowała się nie tylko na leniwy wypoczynek na plaży, lecz również zainwestowała w realizację niecodziennych marzeń i pasji. Serwis prezentmarzen.com przygotował zestawienie 7 atrakcji, z których najchętniej korzystali Polacy podczas wakacji 2014.
 • Bungee
  Na jednym z najwyższych mostów chińskich w Anshun (prowincja Guizhou) śmiałek wykonał skok na bungee na głębokość 370 m. Jest to największy wyczyn w tej dziedzinie i został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa.
 • Kochają się czy wręcz przeciwnie...
  Sporty ekstremalne spodobały im się tak bardzo, że zapragnęli korzystać z ich dobrodziejstw każdego dnia. Na własnym podwórku ulokowali profesjonalny sprzęt do - wydawać by się mogło - wystrzeliwania, tymczasem podgrzewają nim rodzinną atmosferę. Tak pewna amerykańska rodzina spędza wolne chwile. Zobacz nagranie!
 • Bardzo nietypowe bungee...
  Nawet jeśli nie raz miałeś kontakt z bungee i doskonale znasz zagrożenia jakie się z tym wiążą, ten film i tak zrobi na tobie wrażenie. Ryzykanci skaczą z mostu z liną przymocowaną do zaczepów wkłutych w ciało. Nagranie mrozi krew w żyłach. Polecamy wyłącznie facetom o mocnych nerwach!
 • Bungee jumping
  Sport pod nazwą bungee jumping ewoluował i uprawiany w tradycyjnej postaci nie należy już z pewnością do oryginalnych. Bardziej popularne jest chociażby wystrzeliwanie czy dream jumping. Na tym filmie zobaczycie co najmniej kilka powodów, dla których rozciągliwa lina nie straci wiernych fanów. Potężna dawka adrenaliny, 233-metrowa wieża i lot z prędkością ponad 200 km/h. Sprawdź to!
 • 23-latek ciężko ranny po skoku na bungee
  Ciężko ranny został 23-letni mężczyzna po nieudanym skoku na bungee w Żninie (woj. kujawsko-pomorskie). Skoczek runął na ziemię z 10 metrów, gdy elastyczna lina pękła po rozciągnięciu się na maksymalną długość.