• Groźne dla zdrowia trucizny znalazło Greenpeace na ubraniach i butach dla dzieci, produkowanych przez 12 światowych marek, m.in. Bluberry, Disney, adidas.
 • Adele
  Wokalistka otrzymała propozycję współpracy od domu mody Burberry.
 • Victoria Pendelton
  Mistrzyni olimpijska z Londynu w kolarstwie torowym Victoria Pendleton postanowiła zakończyć sportową karierę i zacząć realizować się jako modelka. Brytyjka ma nadzieję na podjęcie współpracy z Burberry i zamianę roweru na wybieg mody.
 • Humphrey Bogart i Ingrid Bergman w filmie "Casablanca"
  Spadkobiercy Humphreya Bogarta oraz brytyjski dom mody walczą ze sobą w sądzie o... wizerunek aktora z filmu "Casablanca". Kością niezgody jest kultowy trencz Burberry, który nosił w filmie aktor.
 • Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski w Nowej Zelandii
  Gustowne i markowe elementy garderoby i akcesoria warte fortunę. Gdyby Jolanta Kwaśniewska miała polegać na prezydenckiej emeryturze męża, o takich kreacjach mogłaby tylko pomarzyć…
 • Widok strony internetowej domu mody Burberry.
  150-letnia tradycja nie przeszkadza Burberry być przodującym pod względem wykorzystania nowych mediów domem mody. Brytyjska marka zajęła najwyższe miejsce w rankingu "Digital IQ" porównującym luksusowe firmy pod względem digitalizacji.
 • Niejedni pewnie skwitują wiadomość śmiechem, inni będą autentycznie przejęci. Jedno jest pewne: niezależnie czy lubimy ją czy jej nie znosimy, przyjazd tej celebrytki do naszego kraju w popkulturowym kalendarzu jest sporym wydarzeniem. Znana z tego, że jest znana, synonim pustoty współczesnego show-biznesu, swoista lalka Barbie, ikona kiczu i ikona stylu. Paris Hilton przyleciała do Polski. Przybyła wystrojona w markowe ubrania warte krocie. Jak wyglądała dziedziczka fortuny Hiltonów? Co na siebie włożyła? Sprawdź!
 • Znane twarze na pokazie kolekcji Burberry wiosna/lato 2012
  Udział w tak ważnej modowej imprezie, jaką jest London Fashion Week, zobowiązuje do tego, by wyglądać stylowo. Dlatego też pojawiający się na widowni znani przedstawiciele świata mediów, show biznesu a nawet sportu, nierzadko są lepiej wystylizowani, niż chodzące po wybiegu modelki. Zobacz, jacy znamienici goście pojawili się na pokazie wiosenno-letniej kolekcji domu mody Burberry. Kto wyglądał najlepiej?
 • Pokaz mody na Twitterze? Tego jeszcze nie było!
  To prawdziwy przywilej zobaczyć kolekcję znanego domu mody, zanim na wybiegu zaprezentują ją modelki. Taką możliwość stwarza Tweetwalk - pomysł, na który wraz z szefami Twittera wpadł Christopher Bailey, dyrektor kreatywny dom mody Burberry.
 • Rosie Huntington-Whiteley podczas prezentacji jesienno-zimowej kolekcji Burberry
  Przez wiele lat brytyjski dom mody pracował nad zapachem Burberry Body. Owoc wieloletnich przygotowań będzie można zobaczyć i...powąchać już za tydzień, o czym na Facebooku informuje zegar odmierzający czas do tej wielkiej premiery.