• Burger z buraka
  Mistrzowie kuchni zachęcają aby nie bać się eksperymentów z burgerowi wersją wege.
 • Domowy burger
  Ponoć dobry burger nie istnieje bez dobrej jakości wołowiny. To rzeczywiście połowa a nawet trzy czwarte sukcesu, ale jest jeszcze kilka elementów, o których warto wiedzieć. Jakie jeszcze mięso nadaje się na burgery?
 • Rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz wysiada z limuzyny przy budynkach MON przy ul. Klonowej w Warszawie
  Nie opadł jeszcze medialny kurz po publikacjach w kolorowej prasie na temat zabawy rzecznika MON w jednym z białostockich klubów, a Bartłomiej Misiewicz będzie musiał odpowiedzieć na kolejny zarzut. Lokalny portal informacyjny "Express Elbląg" twierdzi, że rządowa limuzyna na sygnale przejechała przez skrzyżowanie w Elblągu na czerwonym świetle, wioząc rzecznika i dyrektora gabinetu politycznego ministra... na burgera. A potem zaparkowała w niedozwolonym miejscu - czytamy na expresselblag.pl.
 • Burgery
  Obecnie, niezwykłym powodzeniem cieszą się burgery – czyli danie składające się z bułki, kotleta wołowego i ulubionych warzyw oraz sosów. Coraz popularniejsze są także burgery wegetariańskie, w których kotlet mięsny zastąpiony zostaje kotletem z buraka lub ciecierzycy, bądź plastrem sera. Ta szybka i prosta w przygotowaniu potrawa może być jednocześnie zdrowa, pożywa, a przede wszystkim smaczna. Wystarczy dodać do niej egzotyczne składniki.
 • Burger
  Moda na food trucki opanowała Polskę. Prawie w każdym większym mieście możemy spotkać barobusy, z których unoszą się niesamowite zapachy, a menu kusi nas daniami, o których istnieniu nawet nie mieliśmy pojęcia. To prawdziwa frajda dla tych z nas, którzy zmęczeni podniosłą atmosferą restauracji, szukają swobody i luźnej atmosfery. Jeżeli jednak nie masz czasu na przemierzanie ulic i placów w poszukiwaniu busów pełnych smaków, zaserwuj sobie domowego burgera według naszego przepisu.
 • Katarzyna Bielańska
  "Tak dla czarnych burgerów, nie dla uchodźców ekonomicznych" - kandydatka na posła z list krakowskiej PO szokuje. Po tym jak Katarzyna Bielańska rozpoczęła kampanię, w sieci zawrzało.
 • Smutny mężczyzna przy stole
  Mężczyźni zamawiają jedzenie do domu znacznie częściej niż kobiety. Przyczyną zazwyczaj jest wygoda lub brak umiejętności kulinarnych. Panowie najchętniej zamawiają pizzę i coraz bardziej popularne burgery.
 • Kobieta jedząca hamburgera
  Restauracje i bary z burgerami w całym kraju wyrastają jak grzyby po deszcze. Lokale, zwłaszcza w Warszawie, mają sporo klientów. Ich właściciele przyznają, że Polacy pokochali smak amerykańskiej kuchni, a restauratorzy odkryli nowy sposób na świetny biznes.
 • Kate Upton
  Dzięki tej 19-letniej modelce zwrot "Happy Meal" nabiera nowego znaczenia. Kate Upton – gwiazda Sports Illustrated i obecnie jedna z najbardziej wziętych modelek - promuje sieć restauracji serwujących niezbyt zdrowe jedzenie. Robi to bardzo sugestywnie!