Nawałnica uderzyła w Lubuskie. Sto wyjazdów strażaków
12 września 2011 W blisko 100 interwencjach związanych z usuwaniem skutków burzy i gwałtownych deszczy uczestniczyli w nocy z niedzieli na poniedziałek lubuscy strażacy. Nie ma ofiar w ludziach - poinformował dyżurny lubuskiej straży st. kpt. Tomasz Lewandowski.