• Kopertówki XXL projektu Zuzi Górskiej z oferty butiku Trendsetterka.
    Kopertówka zwykle kojarzy nam się z małą wieczorową torebeczką, w której zmieszczą się jedynie najpotrzebniejsze drobiazgi. Tymczasem ten typ torebki doskonale sprawdzi się na co dzień, np. w biurze czy na uczelni. Pod warunkiem, że zostanie odpowiednio powiększony, aby pomieścić nie tylko telefon, pieniądze i kosmetyki, ale także dokumenty. Takie są właśnie kopertówki z pracowni polskiej projektantki Zuzi Górskiej, które można zamówić w butiku Trendsetterka. Jej najnowsza jesienna kolekcja dużych kopertówek z bardzo trwałego syntetycznego zamszu dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej. Swoim klientkom projektantka oferuje także bardziej klasyczne, mniejsze kopertówki, ozdabiane kokardami, idealne na wyjście po pracy, a także na duże uroczystości. Co ważne, w cenie (od 125 do 175 zł z wysyłką) jest wyhaftowanie na kopertówce inicjałów lub dowolnego słowa. Nam te torebki bardzo się podobają, a Wam?
  • Kwintesencja stylu vintage - torebki i portfele Liberina z oferty butiku trendsetterka.com.
    W butiku trendsetterka.com pojawiły się torebki niczym wyjęte z poprzedniej epoki. To kwintesencja stylu vintage, do tego w bardzo dobrym gatunkowo wydaniu. Mowa o skórzanych torebkach marki Liberina. Za tą marką kryje się Rinat Liber, niezwykle zdolna izraelska projektantka z Tel Avivu. Tworzy ona piękne, skórzane torebki i akcesoria. Jej projekty inspirowane są nurtem retro, co sprawia, że wyglądają jak niezwykle pamiątki z poprzedniej epoki. Niczym przekazywane jako rodzinny skarb akcesoria odziedziczone po bardzo szykownej babci. W kolekcji dostępne są także stylizowane portfele. Zobacz galerię torebek i portfeli Liberina i poczuj magię stylu vintage.
  • Torebki Boudoir on the moon projektu Eli Biryło - dostępne w ofertcie butiku trendsetterka.com.
    Torebki Boudoir on the moon, choć nie powstają na Księżycu, tylko w warszawskiej pracowni Eli Biryło, zdecydowanie można określić jako nieziemskie. Można rozpoznać je po zaokrąglonym kształcie, fantastycznej miękkości, ale przede wszystkim po bajecznych aplikacjach i zdobieniach, które nadają im indywidualnego charakteru. Modele z królikiem, kotami, zegarami, wiktoriańskimi lalkami oraz wiele innych kupisz już teraz w butiku Trendsetterka.com. Ulubionym materiałem Eli Biryło jest aksamit, ale także syntetyczny zamsz, filc oraz żakard. Wyczarowuje z nich torebki miękkie jak poduszki, a jednocześnie oryginalne i bardzo praktyczne. Każdej nadaje indywidualnego charakteru zdobiąc je wodoodpornymi aplikacjami, które tak zachwycają jej klientki. Efekt: koło torebek Boudoir on the moon nie da się przejść obojętnie, a one same są kwintesencją romantyzmu i oryginalnego designu. Zobacz sama!