• Seks w plenerze
  Wakacje to czas, kiedy od wysypu wydarzeń kulturalnych może rozboleć głowa. Szczególną popularnością w ostatnich latach cieszą się duże plenerowe festiwale muzyczne. Ale jak się okazuje, nie samą sztuką żyje człowiek – według badania portalu C-Date.pl, niemal 1/3 Polaków jeździ na festiwale muzyczne, licząc na erotyczną przygodę!
 • Kobieta flirtująca z mężczyzną
  Mamy ich w zanadrzu całe mnóstwo. Panowie na widok pięknych kobiet poprawiają krawaty, a panie… zaczynają bawić się włosami. Mowa o gestach i trickach, które pomagają nam wysłać płci przeciwnej sygnał: jestem gotowy na flirt! Portal C-Date.pl sprawdził, które z nich robią na nas największe wrażenie.
 • Randka w Sieci
  Odwieczny dylemat – dobra prezencja czy osobowość? W Internecie nie możemy zdać się na łaskę tajemniczo przyciągających feromonów oraz seksownego brzmienia głosu. Portal C-Date.pl w swych międzynarodowych badaniach wyśledził, co tak naprawdę przyciąga do siebie ludzi poznających się w wirtualnym świecie.
 • Randka
  Australijczycy szykują się krótko, Francuzi lubią w hotelu, a Holendrzy – na trzeźwo. A jak to wygląda na naszym rodzimym podwórku? Portal C-Date.pl sprawdził, jak do randki przygotowują się Polacy: gdzie, za ile i z kim chcą na nią pójść?
 • Para w łóżku
  Koniec ze stereotypem, że Polacy kochają się w stylu 3xP: po cichu, po ciemku i pod kołdrą. Według najnowszego badania portalu C-Date.pl, w kwestiach obyczajowych jesteśmy narodem coraz bardziej odważnym i wcale nie odbiegamy znacząco od innych nacji. 1/3 Polaków deklaruje, że otwarcie rozmawia o swoich potrzebach i realizuje swoje seksualne fantazje.
 • Para uprawiająca seks
  Portale plotkarskie i rosnąca popularność programów typu reality show pokazuje, że w każdym z nas tkwi natura podglądacza. Śledzenie ciekawostek z życia znanych i lubianych to dla nas chleb powszedni. Ale jak się okazuje, podglądać lubimy także tajemnice alkowy…. Z ankiety C-date.pl wynika, że jedna na dziesięć Polek lubi podglądać innych, gdy uprawiają seks.
 • Seks grupowy
  Niezobowiązujący trójkąt, grupowe spotkania ciał, a może swingers party? Rewolucja obyczajowa zatacza coraz szersze kręgi. Europejskie sypialnie otwierają się na większą liczbę partnerów seksualnych w jednym łóżku. Z badań portalu C-Date.pl wynika, że do uprawiania seksu grupowego przyznaje się niemal 1/4 badanych Europejczyków.
 • Para w łóżku
  Kwiaty, restauracja i szalejące w powietrzu feromony to gwarancja namiętnego wieczoru? Według raportu C-Date.pl Walentynki nie kończą się co roku w łóżku dla co drugiego Polaka! Czyżbyśmy byli skazani na Święto Bez Seksu?
 • Najlepsi kochankowie
  Brazylijczycy oraz Włosi ocenieni najwyżej w rankingu umiejętności łóżkowych – wynika z najnowszych badań przeprowadzonych przez portal C-date.pl. Pierwszą czwórkę zdominowały kraje, w których obowiązuje jeden z języków romańskich. Mimo to wojna Północy z Południem trwa…