• Calzedonia Fashion Show
  U nas jeszcze chłodno, ale we Włoszech atmosfera jak z najbardziej gorących plaż! W głównej siedzibie marki Calzedonia w Weronie odbył się pokaz letniej kolekcji kostiumów kąpielowych na 2012 rok. Na 40 minut goście przenieśli się w świat pełen słońca i letnich krajobrazów. Atmosferę dodatkowo podgrzewały piękne modelki. Zobaczcie, co będzie się nosić na plaży w tym sezonie!
 • Alejandra Alonso w kampanii wizerunkowej marki Calzedonia na sezon wiosna/lato 2012
  20-letnia Alejandra Alonso została nową twarzą marki Calzedonia na sezon wiosna/lato 2012. Niesamowite zdjęcia do sesji zostały wykonane nad jeziorem Como przez fotografa Davida Bartona. Oddają atmosferę piękna, delikatnej elegancji i śródziemnomorskiej pasji. Kolory kolekcji oscylują między wiosennymi tonami pasteli przez wyszukane odcienie migdała, kości słoniowej, miodowej żółci, aż do delikatnych brązów. Fotografie są pełne tajemnicy i intymnych momentów - niezwykle zmysłowe i romantyczne. Zobaczcie.
 • Kolekcja dziecięca Calzedonia, jesień/zima 2011/2012 - zdjęcia z kampanii promocyjnej.
  Niesamowita kampania dziecięcych produktów marki Calzedonia zachwyca nie tylko samą kolekcją, ale także fantastycznym klimatem zdjęć, które jej towarzyszą. Zostały w niej uwiecznione najpiękniejsze chwile z czasów słodkiego dzieciństwa, jakie jesteśmy w stanie przywrócić w pamięci. Poranne bitwy na poduszki, kakao z bratem na śniadanie, pierwsze przeczytane książki, zabawy w ogrodzie, na trawie, w gronie najbliższych – czego więcej potrzeba? W tej sielankowej atmosferze, na małych modelach obejrzeć możemy najnowszą kolekcję skarpetek, rajstopek i legginsów zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Zobaczcie!
 • Kampania wizerunkowa marki Calzedonia na sezon jesień/zima 2011/2012.
  Soft & Natural, Sporty Chic, Dark Passion i Wild Instinct - to cztery linie z najnowszej oferty marki Calzedonia. Produkty z każdej z nich zostały wykorzystane w kampanii wizerunkowej marki na sezon jesień/zima 2011/2012. Nam podobają się jednak nie tylko fantastyczne rajstopy, zakolanówki i getry, ale także zdjęcia jako całość - zamysł artystyczny och twórcy. Zobaczcie je, może i Wam dostarczą przyjemnych doznań estetycznych...