• STYLIZACJE inspirowane Cameron Diaz
  Każdy ma swój sposób na wprowadzenie się w klimat nadchodzących Świąt. Dla niektórych nieodłącznym elementem oczekiwania na pierwszą gwiazdkę jest repertuar świątecznych filmów. Jednym z nich jest „The Holiday” z niezapomnianą kreacją aktorską Cameron Diaz. Dzisiejsze 4 zestawy wzorowane są zarówno na jej codziennych stylizacjach, jak i propozycjach z czerwonego dywanu. Jedna z najjaśniej świecących gwiazd Hollywood oraz najbardziej lubianych celebrytek, chodząca piękność, aktorką została… przez przypadek! Agencja, w której pracowała jako modelka, zarekomendowała ją do kultowego filmu „Maska”, w którym od razu otrzymała jedną z głównych ról. Jej kariera szybko nabrała tempa, a na koncie ma już ponad 40 filmów! I jak tu nie wierzyć w przypadki?
 • Julia Roberts w filmie "Mystic Pizza"
  Dziś są najbardziej wziętymi aktorami, mogą przebierać w propozycjach i chwalić się gwiazdami w hollywoodzkiej Alei Sław. Ale kiedyś i oni byli debiutantami z trudnymi do zapamiętania nazwiskami. Tak zaczynali królowie Fabryki Snów.
 • Blond następczynie Marilyn: Michelle Williams
  Mężczyźni wolą blondynki i wiadomo to już od czasów Marilyn Monroe. MM oczywiście pozostanie najsłynniejszą jasnowłosą gwiazdą w historii kina (tak, jak "Najbardziej seksowną kobietą XX wieku" wg magazynu "People" czy "Najgorętszą kobietą wszech czasów" – ten tytuł przyznał jej magazyn "Men's Health"). Ma jednak godne następstwo. Oto najwspanialsze blond piękności współczesnego filmu (w naszym rankingu jak najbardziej subiektywnym).
 • Cameron Diaz spodziewa się dziecka?
  Po sieci zaczęły krążyć plotki, iż Cameron Diaz i jej mąż, Benjie Madden z Good Charlotte, spodziewają się dziecka.
 • Cameron Diaz "zmieniła swoje priorytety"
  Fani Cameron Diaz z pewnością nie będą zachwyceni, ponieważ ich idolka robi sobie rok przerwy od aktorstwa. Gwiazda zamierza w tym czasie skoncentrować się na życiu prywatnym.
 • Złote Maliny 2015 dla najgorszych
  Tradycyjnie tuż przed oscarową galą, ogłoszono listę laureatów Złotych Malin. Statuetki zwane anty-Oscarami przyznawane są najgorszym obrazom oraz ich twórcom od 1980 roku, a odbierane bywają tylko przez gwiazdy, które mają spory dystans do siebie i swojej pracy... A więc bardzo rzadko.
 • Cameron Diaz
  42-letnia aktorką jest mężatką zaledwie od 3 tygodni, ale już zdążyła się zaprezentowała w kiepskiej formie - i to na pierwszym publicznym wyjściu z mężem! Ciąża...? Uroki małżeństwa...? Jedno i drugie...?
 • Odzyskany honor:
  Ogłoszono nominacje do Złotych Malin. Najwięcej niechlubnych statuetek ma szansę otrzymać superprodukcja "Transformers: Wiek zagłady", którą nominowano w 7 kategoriach. Po sześć nominacji otrzymały filmy "Kirk Cameron's Saving Christmas" i "Legenda Herkulesa". O miano najgorszego aktora tradycyjnie "powalczą" Nicolas Cage i Adam Sandler. Wbrew wcześniejszym spekulacjom, nominacji nie otrzymał "Wywiad ze Słońcem Narodu". Złote Maliny, zwane anty-Oscarami, przyznawane są najgorszym obrazom i ich twórcom od 1980 roku w wieczór poprzedzający wręczenie nagród Akademii Filmowej. Oto pełna lista nominacji:
 • Cameron Diaz jest już żoną Benjiego Maddena
  Cameron Diaz i Benji Madden wzięli ślub.
 • Jude Law (na zdjęciu z Cameron Diaz) chce "Holiday 2"
  Jude Law przyznał, że bardzo chętnie zagrałby w sequelu komedii romantycznej "Holiday".