• Candy Girl Barbara Hetmańska
  Krótkie legginsy w jasnym kolorze i minimalistyczny top - nie każda kobieta odważyłaby się na pokazanie się w takim zestawie.
 • Candy Girl, Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak
  Jakub Rzeźniczak i Edyta Zając przechodzą kryzys w swoim małżeństwie. Plotkarskie media za taki stan rzeczy obwiniły piosenkarkę Candy Girl, którą ostatnio widziano u boku piłkarza. Ona sama zaprzecza jednak, jakoby była z nim w związku.
 • Candy Girl
  Większość ludzi nie traktuje mnie poważnie – mówi Barbara Hetmańska, do niedawna znana jako Candy Girl. Ze względu na bardzo młody wygląd bywa bowiem traktowana jak nastolatka. Wokalistka cieszy się jednak, że nie musi walczyć z oznakami upływającego czasu.
 • Zuzanna Bijoch, Katarzyna Sowińska i Karolina Gruszka
  Polska to ich miejsce urodzenia, ale sukcesy zawodowe, które osiągnęły, wykraczają daleko poza jej granice. Zobaczcie kobiety, które swoimi osiągnięciami rozsławiają nasz kraj na całym świecie.
 • Candy Girl, Katarzyna Zielińska, Dorota Rabczewska, Marta Kielczyk i Izabela Pyżalska-Łukomska
  Tomasz Olejniczak, który zaprezentował wczoraj w warszawskim Soho Factory swoją najnowszą kolekcję - THE ONE - ma powody do radości: na jego pokazie pojawiło się więcej gwiazd, niż na wielu podobnych imprezach, które miały miejsce w ostatnim czasie. Zobaczcie, kto przyszedł i jak wyglądały piękne pasjonatki mody.
 • Ewa Farna, Karolina Malinowska i Katarzyna Tusk
  To nieprawda, że wszystkie znane kobiety mają słabość do bajecznie drogich ubrań i dodatków. Panie, których zdjęcia zebraliśmy w tej galerii, są tego żywym dowodem. Oto ranking najtaniej ubranych polskich gwiazd stworzony przez autorów jednego z odcinków programu "Aleja Sław" emitowanego na kanale Polsat Cafe.
 • Zaskakująca moda: gwiazdy w różańcach!
  Świat mody i show-biznesu nigdy nie śpi. Gdy epatowanie golizną się przejadło, celebrytki postanowiły zaskoczyć czymś nowym – religijnym akcentem kojarzonym do tej pory z nieodłącznym akcesorium własnych babć. Na salonach mocną pozycję wśród modnych dodatków zajął… różaniec. Czy to autentyczne wyznanie wiary czy po prostu chwilowy, przemijający trend? Jak wyglądają polskie gwiazdy w aureoli pobożności? Zobacz!
 • Makijaż sylwestrowy Make Up Store Polska - modelka Candy Girl.
  Jak wyjątkowo wyglądać na sylwestrowej imprezie? Specjaliści z Make Up Store Polska pokazują krok po kroku jak wykonać wieczorowy makijaż, swojej twarzy użyczyła im piosenkarka Candy Girl.
 • Candy
  19 grudnia gościem programu DISCOMANIA na antenie 4fun.tv będzie CANDY, znana dotychczas jako CANDY GIRL. Dlaczego zmieniła pseudonim, a jej nowa płyta dostępna jest wyłącznie w sieci? O tym wszystkim widzowie dowiedzą się w programie.
 • Polskie gwiazdy, które nie mają wyższego wykształcenia.
  Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z ciebie... - któż nie zna tego powiedzenia... O paniach, które przedstawiamy, można nawet powiedzieć, że wzięły sobie do serca te słowa i postawiły w życiu na coś zupełnie innego niż wykształcenie. Czy to się im opłacało? Tak! Są rozpoznawalne, świetnie zarabiają, spełniają się jako artystki - czego chcieć więcej?! Oto znane Polki, które wcześnie zakończyły edukację i nie zostały magistrami (a często nawet absolwentkami szkoły średniej ze zdanym egzaminem dojrzałości).