• Polska kontra Hollywood: Kate Winslet i Joanna Przetakiewicz w tej samej sukience
  Na światowych czerwonych dywanach i ciałach hollywoodzkich gwiazd wysublimowane kreacje z najlepszych domów mody są codziennością. Okazuje się, że wielką modę można spotkać również na polskich salonach. Joanna Przetakiewicz, znana bizneswoman i partnerka Jana Kulczyka, zaprezentowała się w tej samej sukience, która niedawno zachwycała nas w wydaniu brytyjskiej i zarazem hollywoodzkiej gwiazdy, Kate Winslet. Mowa o czarno-białej kreacji od Stelli McCartney, którą aktorka miała na sobie w Cannes. Kreacja, zaprojektowana po to, aby wydobywać kobiece zaokrąglenia, jeszcze podkreśliła kobiecą figurę Winslet. Nieco inaczej wypadła na smuklejszej figurze Polki. Przetakiewicz, decydując się na strój od McCartney, złamała swoją zasadę ubierania się w stroje marki La Mania, której jest właścicielką. Hollywood czy Polska? Winslet czy Przetakiewicz? Kto w modowym pojedynku wypadł lepiej? Oceńcie sami!
 • Najpiękniejsze dekolty gwiazd w Cannes
  Co najbardziej elektryzowało w Cannes? Filmowe zmagania? Oszałamiające kreacje? A może wyeksponowane wdzięki gwiazd? W tej ostatniej dziedzinie, ze względu na uroczystą okazję i długie, królowały dekolty. Im bardziej przepastne, tym lepiej. Piękne i mniej piękne gwiazdy odsłaniały w nich to, czym obdarzyła je natura. Zwykle efekt był oszałamiający, czasem – mniej apetyczny… Zobacz zdjęcia!
 • Fan Bingbing i najpiękniejsza suknia całego festiwalu w Cannes. Jej autorem jest stylista aktorki Chris Bu Kewen
  Wiele aktorek i modelek zachwyciło na czerwonym dywanie w Cannes. Jednak szczególnie gorące recenzje zbierały kreacje tej, wcale nie pierwszoplanowej, artystki. Czy to ją możemy nazwać najlepiej ubraną gwiazdą w Cannes?
 • Oto najpiękniejsze kreacje w Cannes 2011. Zobacz zdjęcia!
  Festiwal w Cannes dobiegł końca, czas na podsumowania. Czerwony dywan obfitował w znakomite kreacje od najlepszych projektantów. Które były szczególnie piękne? Zobacz galerię zdjęć!
 • Courtney Love zaprezentowała się w Cannes w bardzo osobliwej kreacji
  Cortney Love rzadko przejmuje się opiniami krytyków jej zachowania i wyglądu, a chyba jeszcze rzadziej korzysta z pomocy stylistów. Na gali amfAR Cinema against AIDS gwiazda pojawiła się w kreacji, która zapewne miała uchodzić za elegancką, ale to, czy taka była, każdy musi ocenić sam...
 • Najgorętsze ciała czerwonego dywanu - supermodelki na festiwalu Cannes 2011
  Te kobiety, gdziekolwiek się pojawiają, skupiają na sobie uwagę fotoreporterów i zachwycają urodą. Nie inaczej było i tym razem. Supermodelki, bo to o nich mowa, które zawitały na festiwal Cannes 2011, były pod nieustannym ostrzałem fleszy, ale jak profesjonalistki nie okazywały zniechęcania i zmęczenia. Cudownie uśmiechnięte z dumą pozowały do zdjęć, które w 100 % potwierdzają, że panie zasługują na miano supermodelek. Oto najgorętsze ciała modelingu na czerwonym dywanie w Cannes 2011.
 • Biel to nie jedyny kolor, który szturmem wziął czerwony dywan w Cannes. Drugim hitem tego sezonu okazała się być kobalt. Ta specyficzna barwa zagościła na kreacjach wielu pięknych gwiazd – od aktorek Penelope Cruz i Tildy Swinton po suknie modelek – Karoliny Kurkovej i Bar Refaeli. Jak piękne panie prezentowały się w tym niecodziennym kolorze? Sprawdźcie!
 • Seksowne rozcięcia i wycięcia w Cannes
  W tak uroczystych okolicznościach, jak czerwony dywan festiwalu w Cannes, najlepiej sprawdzi się długa do ziemi suknia. Jak więc pokazać trochę ciała? Poprzez seksowne wycięcia i rozcięcia! Piersi wyglądające z głębokich dekoltów, naga skóra pleców i długie nogi widoczne w całej okazałości – tak najpiękniejsze aktorki, modelki i piosenkarki kokietowały fanów i reporterów na canneńskim festiwalu. Zobacz zdjęcia!
 • Najseksowniejsza kreacja w Cannes?
  Kolejne dni festiwalu mijają, a żadna kreacja nie jest w stanie przyćmić właśnie tej. Ta gwiazda postanowiła, nie rezygnując z uroczystego charakteru okazji i aktualnych trendów, pokazać trochę ciała. Brytyjska piosenkarka Cheryl Cole skupiła na sobie uwagę fotoreporterów i mediów swoją niezwykle wydekoltowaną kreacją. Teoretycznie skromna, prosta sukienka w białym kolorze przyciągała wzrok wyjątkowo śmiałym akcentem. Głęboki do pasa (dosłownie) dekolt odsłaniał piersi nieskrępowane biustonoszem. Pikanterii owej kreacji dodawał fakt, że resztę ciała gwiazdy skrywała długa suknia. Jaki był efekt? Zobaczcie!
 • Potrójnie piękna Uma Thurman w Cannes 2011
  Jest członkiem szanownego jury kanneńskiego festiwalu, tym bardziej więc oczy i obiektywy skierowane są właśnie na nią. Ale nie oszukujmy się: Uma Thurman to również piękna i atrakcyjna kobieta, a na festiwalu w Cannes wręcz zachwyciła swoimi kreacjami!