• Monica Bellucci, Ashley Graham i Carla Bruni
  Każdy, kto choć trochę interesuje się modą, powinien zobaczyć zdjęcia z tego pokazu. Ze względu na modelki był on tym, o którym mówiło się najwięcej podczas Milan Fashion Week. 
 • Carla Bruni i Nicolas Sarkozy
  Tym razem metamorfozę 50-letniej byłej pierwszej damy Francji oceniamy jednak na plus...
 • Carla Bruni z wybiegów przed mikrofon
  Była Pierwsza Dama Francji wydała nowy, tym razem koncertowy album. Nie puszczajcie tej płyty w samochodzie, bo usypia jak najlepsze kołysanki.
 • Carla Bruni zaśpiewa "Christmas Is Here (Noel est la)"
  Po utworze "Do They Know It's Christmas?" Band Aid 30, powstanie francuski singel.
 • Carla Bruni-Sarkozy
  Była modelka i była pierwsza dama Francji od dłuższego czasu przechodzi bardzo niekorzystną metamorfozę. Niemal z każdym publicznym wyjściem prezentuje coraz bardziej zmienioną twarz. Dokąd ją to zaprowadzi...? Oto najnowsze zdjęcia Carli.
 • Milla Jovovich
  Aktorzy piszą książki, zakładają zespoły, muzycy występują w filmach, malują obrazy. Dlaczego więc modelki nie powinny nagrywać płyt? Skoro dzisiaj każdy może wszystko, to śpiewające gwiazdy wybiegów nie powinny dziwić. A jeżeli komuś jeszcze wydaje się to zaskakujące, to niech prześledzi kariery Twiggy, Marilyn Monroe, Milli Jovovich, Emmanuelle Seigner, Kate Moss czy Agnieszki Maciąg i Magdaleny Mielcarz. Wszystkie te gwiazdy wybiegów z różnych dekad, światowe i nasze polskie, decydowały się śpiewać dopiero po tym, jak zrobiły karierę modelek. Oto piękne kobiety próbujące swoich sił w branży muzycznej.
 • Carla Bruni na zdjęciach z nowej sesji do "Little French Songs"
  Śpiewająca modelka to od lat nic zaskakującego. Nie każdej jednak udaje się robić karierę na scenie muzycznej z tak dobrym skutkiem, jak urodzonej w Turynie, a od lat mieszkającej we Francji Carli Bruni-Sarozy. Właśnie ukazała się jej czwarta płyta "Little French Songs". Jeszcze nie zdążyła na dobre ułożyć się na sklepowych półkach, a już wywołała kontrowersje.
 • Carla Bruni wydaje nową płytę
  Carla Bruni uważa, że bycie żoną prezydenta Nicolasa Sarkozyego i pierwszą damą Francji przekreśliło na jakiś czas jej karierę. Wkrótce wyda jednak swoją nową, pierwszą od ponad czterech lat płytę.
 • Była pierwsza dama Carla Bruni i jej następczyni w Pałacu Elizejskim, Carla Bruni, Valerie Trierweiler
  Zaledwie osiem miesięcy temu urodziła córeczkę, więc krągłości, które ukrywała pod szerokimi ubraniami nie były niczym szczególnym. Jednak wielu obserwatorów zastanawiało się, czy Carla Bruni ma jakiś kłopot z powrotem do formy po ciąży. Okazuje się, że absolutnie nie - bo ona właśnie jest w ciąży!
 • Carla Bruni
  Żona prezydenta Francji Carla Bruni zaapelowała w czwartek do włoskich mediów, by nie publikowały zdjęć jej dzieci. Z podobnym apelem zwróciła się wcześniej do prasy we Francji.