• Kobieta w białej koszuli
  Trendy zmieniają się co sezon, jednak nie ma nic bardziej nieśmiertelnego niż biała koszula, podkreśla projektantka Carolina Herrera. Od ponad 20 lat kreatorka mody zaznacza w swoich kolekcjach ponadczasowość białej koszuli.
 • Kristen Stewart na nowojorskiej premierze "Przed świtem"
  Wszystkie fanki romantycznej wampirzej sagi mogą na własnym ślubie zaprezentować się w dokładnie takiej samej sukni ślubnej, co grana przez Kristen Stewart bohaterka cyklu Bella Swan.
 • Noc Zakupów z najlepszymi markami!
  Emporio Armani, Max Mara, Jimmy Choo, Hugo Boss, Marc by Marc Jacobs, Kenzo, Carolina Herrera… To tylko niektóre znakomite nazwiska wśród luksusowych marek, które zapraszają na zupełnie wyjątkową Noc Zakupów. Na chętnych czekają rabaty w wysokości nawet 30 proc!
 • Gwiazdy w kreacjach od najlepszych projektantów
  Największe i najpiękniejsze gwiazdy, a na nich – kreacje i biżuteria od najsłynniejszych projektantów. Czy to nie czysta przyjemność podziwiać takie piękności, jak Eva Longoria, Kim Kardashian, Nicole Kidman czy Natalie Portman w sukniach od Alexandra McQueena, Versace i Caroliny Herrery i wartych miliony dolarów ozdobach od Cartiera i Tiffany’ego? Ostatnią taką okazją była gala wręczenia nagród Screen Actors Gild Awards. Oto najbardziej udane kreacje.