• Fani "Seksu w wielkim mieście" mogą już obejrzeć zapowiedź serialu "The Carrie Diaries", opowiadającego o młodzieńczych latach Carrie Bradshaw. Czy od zawsze kochała buty? Jak trafiła na Manhattan? Jak znalazła pracę w kobiecym magazynie? Odpowiedzi na te pytania już od stycznia w nowej produkcji .
 • Sarah Jessica Parker kończy z "Seksem w wielkim mieście"
  Przez sześć lat Sarah Jessica Parker pojawiała się na ekranach telewizorów na całym świecie jako Carrie Bradshaw z "Seksu w wielkim mieście". Aktorka podkreśliła jednak, że ten rozdział w jej życiu jest definitywnie zamknięty i już nigdy nie wróci do tej roli.
 • Sarah Jessica Parker
  Sarah Jessica Parker twierdzi, że jest realistką i zdaje sobie sprawę z tego, że się starzeje. Gwiazda "Seksu w wielkim mieście" przyznaje, że choć nie przejmuje się upływem czasu, zwraca uwagę na to, by ubierać się stosownie do swojego wieku.
 • Deja vu? Sarah Jessica Parker o Carrie Bradshaw w „Vogue”
  Każdy miłośnik „Seksu w wielkim mieście” pamięta znakomite kreacje filmowej Carrie Bradshaw, jej romans z e światem wielkiej mody i biblią tej branży – „Vogue”. Teraz czeka nas swoiste deja vu. Odtwórczyni roli, Sarah Jessica Parker, pojawiła się na okładce magazynu i zdradziła, co ją łączy ze słynną bohaterką.
 • Mieć buty jak Carrie Bradshaw: designerskie obuwie Lucilli lotti
  Lucila Iottti to znana i ceniona argentyńska designerka, prowadząca swoją pracownię i butik w Buenos Aires. Jej oryginalne buty zyskały uznanie stylistów Sex and the City i znalazły się w garderobie słynnej serialowej bohaterki - Carrie Bradshaw, odtwarzanej przez stylową Sarah Jessicę Parker. Każdy z modeli jest dziełem sztuki - połączeniem różnych rodzajów skór, ciekawych materiałów i zdecydowanych kolorów. To buty dla koneserek, które lubią wyróżniać się z tłumu. W Europie jedynym przedstawicielem Lucili lotti jest Temple z Warszawy. Obuwie argentyńskiej designerki jest dostępne w butiku saltandpepper.pl. Oto zdjęcia kolekcji!
 • Sarah w ostatnim filmie pod hasłem "Seks w wielkim mieście"
  Sarah Jessica Parker zapowiedziała, że w przyszłości prawdopodobnie powstanie jeszcze jedna część filmowego cyklu "Seks w wielkim mieście".
 • Blake Lively wciąż w "Plotkarze"
  Blake Lively nie zagra młodej Carrie Bradshaw w prequelu serii "Seks w wielkim mieście".
 • Blake Lively
  Blake Lively ma szansę zostać nową Carrie Bradshaw.