• płeć
  Były policjant w dwóch osobach podający się za adwokata i robiący biznesy. Andrzej upoważnia Joannę do występowania w swoim imieniu. Ale Joanna o niczym nie wie, bo wszystko jest w rękach Andrzeja. Majstersztyk.
 • Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski w Nowej Zelandii
  Gustowne i markowe elementy garderoby i akcesoria warte fortunę. Gdyby Jolanta Kwaśniewska miała polegać na prezydenckiej emeryturze męża, o takich kreacjach mogłaby tylko pomarzyć…
 • Charlize Theron na Złotych Globach
  W mnogości pięknych kreacji na Złotych Globach trudno wybrać te najciekawsze. Uwagę przyciągały między innymi stroje Charlize Theron i Emma Stone. Z kolei Zoey Deschanel zwróciła uwagę oryginalnym… manicure.
 • Królowa Elżbieta II z małżonkiem, księciem Filipem
  Diamentowy jubileusz królowej i najwspanialsze diamenty na specjalnej wystawie. Z okazji 60-lecia panowania królowej Elżbiety otwarta zostanie wyjątkowa ekspozycja iście królewskich klejnotów i ozdób monarchini.
 • Zapachy stały się inspiracją dla projektantów biżuterii.
  W Rzymie odbyła się światowa premiera biżuterii Cartier, inspirowanej zapachami kwiatów. Gospodynią wieczoru w Villa Aurelia była włoska aktorka Monica Bellucci, twarz słynnej firmy.
 • Papierowe torebki znanych marek sposobem na uliczny lans
  Żaden inny element garderoby nie wywołuje tyle emocji. Torebka ze znanym logo rozpala kobiecą wyobraźnie, ale...rujnuje budżet. Koreanki, które nie mogą pozwolić sobie na duże wydatki inwestują w...papierowe torebki zakupowe znanych marek.
 • Cannes 2011: zobacz gwiazdy w kreacjach od najlepszych projektantów
  Najpiękniejsze i najsłynniejsze aktorki i modelki. A na nich – olśniewające kreacje od najlepszych projektantów. Tak wyglądał czerwony dywan na otwarciu tegorocznego festiwalu w Cannes. Seksowna Salma Hayek w zwiewnej sukni domu mody Gucci, przezgrabna Karolina Kurkowa w sukni od Armaniego, posągowa Uma Thurman w stroju od Versace… To była prawdziwa rewia mody w najlepszym wydaniu, z udziałem największych gwiazd. Zobacz zdjęcia!
 • Gwiazdy w kreacjach od najlepszych projektantów
  Największe i najpiękniejsze gwiazdy, a na nich – kreacje i biżuteria od najsłynniejszych projektantów. Czy to nie czysta przyjemność podziwiać takie piękności, jak Eva Longoria, Kim Kardashian, Nicole Kidman czy Natalie Portman w sukniach od Alexandra McQueena, Versace i Caroliny Herrery i wartych miliony dolarów ozdobach od Cartiera i Tiffany’ego? Ostatnią taką okazją była gala wręczenia nagród Screen Actors Gild Awards. Oto najbardziej udane kreacje.