• Zegarki biżuteryjne
  Złote, srebrne, bogato wysadzane kryształami, na masywnych bransoletach czy też na łańcuchach - zegarki to świetne zamienniki biżuterii. Bogaty wybór, zarówno pod kątem cen, jak i stylizacji, pozwoli bez problemu dobrać ten idealny do karnawałowej kreacji. Prezentujemy 10 zegarków, które z powodzeniem zastąpią biżuterię.
 • Stalowe zegarki dla kobiet
  Najbardziej gorący trend zegarkowy ostatnich sezonów z roku na rok przybiera na sile. Mowa o dużych, masywnych, w całości wykonanych ze stali szlachetnej czasomierzach, które gabarytami i stylizacją bardzo często przypominają zegarki męskie. Jeszcze kilka lat temu tego typu modele były rzadkością, dziś większość marek zegarkowych oferuje szeroki wachlarz czasomierzy w tym stylu. Stalowe zegarki dla "stalowych" kobiet - odważnych, pewnych siebie, lubiących charakterystyczne dodatki. Zobaczcie nasz przegląd tych najciekawszych.
 • Casio
  Trend na technologię umożliwiający łączność zegarka ze smartfonem rozpoczął się w 2013 roku. Od tego czasu takie firmy jak Sony czy Samsung nieprzerwanie wprowadzają kolejne inteligentne zegarki umożliwiające połączenie ze smartfonem za pośrednictwem Bluetooth. Do tej pory wszystkie tego typu nowości kluczowych graczy opierały się na elektronice cyfrowej. Jednak koniec 2014 roku przynosi małą rewolucję - Casio wprowadza swój pierwszy zegarek analogowy (wskazówkowy) z synchronizacją Bluetooth 4.0.
 • G-Shock G'mix
  Casio nie oszczędza fanów i pasjonatów nowych technologii. Czwarty kwartał tego roku to wysyp rewolucyjnych zegarków od japońskiego producenta. Po debiucie pierwszego na świecie zegarka, który łączy synchronizację naziemną z satelitarną, przyszedł czas na prezentację nowej kolekcji G-Shocków G'mix z synchronizacją Bluetooth 4.0.
 • Zegarki w kolorze różowego złota
  Niszowe, ale wyjątkowe - to najlepsze określenie dla różowego złota wykorzystywanego w świecie zegarków i biżuterii. Nie jest ono tak popularne jak tradycyjne żółte złoto, niemniej cały czas cieszy się wiernym gronem fanek. Prezentujemy 10 modnych zegarków z różowym złotem, które świetnie przełamią jesienne szarości.
 • Kobieta dająca mężczyźnie zegarek
  Jeśli jeszcze nie masz prezentu dla partnera z okazji jego jutrzejszego święta, przychodzimy z pomocą! Oto nasz wybór 10 zegarków dopasowanych do osobowości mężczyzny. Zobacz galerię, a na pewno się zainspirujesz i spokojnie zdążysz jeszcze kupić coś na jutro.
 • G-Shock
  G-Shock Exclusive GPW-1000 to debiut łączący radiową synchronizację godziny z satelitarną. Gdy jest w obszarze sygnału FM, godzina ustawia się radiowo, w pozostałych przypadkach łączy się z zegarami atomowymi z satelitów krążących wokół Ziemi.
 • G-Shock
  Firma CASIO zaprezentowała najnowszy produkt pochodzący z linii G-Shock, który łączy w sobie niesłychaną wytrzymałość na wstrząsy i uderzenia z najnowszą technologią komunikacji bezprzewodowej Bluetooth™ v4.0.
 • W pierwszej chwili kobieta ocenia twoje buty i zegarek...
  Buty i zegarek. To właśnie po tych dwóch elementach garderoby najłatwiej rozpoznać styl mężczyzny. Zegarek na męskim nadgarstku jest jak identyfikator pozycji społecznej. Wraz z portalem facetpo40.pl podpowiemy co mówi o tobie marka zegarka.