• Koszula
  Klasyczna koszula to podstawowy element męskiej garderoby. Przy jej wyborze należy kierować się typem sylwetki i preferowanym stylem. W tym sezonie warto zwrócić uwagę zwłaszcza na kolorowe modele, które w połączeniu z ciekawymi spinkami, krawatem czy marynarką z fantazyjną poszetką będą wyglądały oryginalnie.
 • Dress code
  Programiści Merlin.pl nie będą już mogli przychodzić do pracy w dżinsach i trampkach, a pracowniczki amerykańskiego Newsweeka muszą pożegnać się z mini-spódniczkami i bluzkami z odkrytymi ramionami – to są informacje z ostatnich kilku dni. Czy formalny dress code, kojarzony z polityką banków i dużych korporacji, wkracza do branż, w których do tej pory rządziła pełna swoboda ubioru?
 • Sportowa elegancja
  Krzysztof Łoszewski, ceniony specjalista w zakresie etykiety ubioru, wydał kolejną książkę, w której zachęca Polaków, by dbali o swoją garderobę. W "Smart Casual. Męskim stylu" prześwietla styl sportowej elegancji i daje czytelnikom wiele praktycznych wskazówek.
 • „Smart casual” - styl elegancji i jednocześnie wygody
  Coraz większą popularnością cieszą się „dress cody” – ściśle określające zasady doboru garderoby w sytuacjach biznesowych. Jednak tajemnica dobrego stylu nie tkwi już tylko w ciemnych garniturach. Jest sposób, by nieco przełamać rygorystyczne zasady.
 • Styl casual – najlepsze ubranie do pracy
  Jak modnie ubrać się do pracy? Najlepiej bez szaleństw. Styl casual nie musi jednak oznaczać modowej nudy i jednostajności. Firmowy uniform też podlega zmieniającym się trendom. W tym sezonie modne są pastele oraz mocniejsze akcenty jak kobaltowa koszula i granatowa szmizjerka. Typowo casualowe wzory – bluza, dzianinowy top, szorty – przełamać można subtelnymi, kobiecymi detalami w postaci wstawki z jedwabiu lub kokardy. Oto casualowa moda z najnowszej kolekcji młodej polskiej marki Borko!
 • Paco Rabanne z modelką na wybiegu
  Kolekcja kreacji od domu mody Paco Rabanie została wyprzedana na specjalnej aukcji. Wśród licytowanych zdobyczy znalazły się sceniczne kreacje haute couture a także codzienne stroje, stylizowane na… „podomki”
 • Głębokim dekoltem nie wkupisz się w łaski szefa
  Jeśli liczysz, że głębokim dekoltem zawojujesz wiele w miejscu pracy, możesz się przeliczyć. Czujne oko szefa nie śpi i ocenia nie tylko jakość twojej pracy, ale również wygląd. Jednak garderoba, niewłaściwie dobrana, nie tylko nie pomoże, ale może cię pogrążyć w oczach przełożonego bądź przełożonej. Czego najbardziej nienawidzą szefowie? Oto 10 największych modowych wpadek w miejscu pracy!
 • Konsumenci docenili markę Bolero. Źródło: www.bolero.com.pl
  Bolero to polska firma zajmująca się projektowaniem i produkcją ubrań. W ciągu dwóch dekad działalności firma z przedsiębiorstwa rodzinnego przekształciła się w prężnie działającą sieć, obejmującą swym zasięgiem cały kraj i sprzedającą swe wyroby w 26 salonach firmowych. Jakość, styl i klasyczny design zostały docenione przez klientów marki, którzy uhonorowali firmę BOLERO tytułem „Dobra Marka 2011 – Jakość, Zaufanie, Renoma”