• Caterina - kolekcja jesień/zima 2015/2016
  Seksowna klasyka stanowi główny motyw kolekcji. Dopasowane sukienki i świetnie skrojone, mocno taliowane żakiety to nieodłączne jej elementy. Kostiumy typu Chanel, ołówkowe spódnice i eleganckie bluzki uzupełniają klasyczny aspekt propozycji jesienno-zimowych. Pojawi się również duży wybór spodni, zarówno cygaretek, jak i szerszych z kantami.
 • Caterina - kolekcja wiosna/lato 2015
  Najnowsza kolekcja marki to owoc mieszanki idei zaczerpniętych z przeszłości z najnowszymi, wynikającymi z możliwości technologicznych oraz potrzeb współczesnej kobiety. Klasyczne, sexy sukienki, geometryczne formy, żakiety typu Chanel, neopren, siatki o wielkich oczkach, lejące dżerseje, formy typu oversize – to wynik sięgania do tradycji i zarazem czerpania z możliwości XXI wieku.
 • Caterina - kolekcja jesień/zima 2014/2015
  W najnowszym sezonie jesienno/zimowym przeważa prostota i geometryczność. Jest to odpowiedź na potrzeby współczesnej kobiety. Moda ma być wygodna i bez zbędnych ornamentów. Pojawi się dużo modeli w oparciu o rysunek trójkąta lub odwróconego trójkąta.
 • Caterina - kolekcja wiosna/lato 2014
  Najnowsza kolekcja marki powstała w wyniku wymieszania pewnych idei z przeszłości, głownie lat 50. i 60., z nowoczesnymi trendami. Odnajdziemy w niej prostotę charakteryzującą design lat 60. Szerokie spódnice i sylwetka w kształcie klepsydry to z kolei przywołanie wcześniejszej dekady: epoki New Look. Projekty typu oversize są natomiast wynikiem wyjścia naprzeciw oczekiwaniom współczesnej kobiety, która oczekuje wygody w aktywnym życiu. Przemyślana kombinacja przeszłości z teraźniejszością daje obraz bogaty estetycznie i użytkowo.
 • Caterina - kolekcja jesień/zima 2013/2014
  Najnowsza kolekcja marki obfituje w proste, klasyczne formy i stonowane kolory, z których najmocniejsze to czerń, biel i czerwień.
 • Caterina - kolekcja wiosna/lato 2013
  Minimalizm formy to myśl przewodnia najnowszej kolekcji marki. Większość projektów powstała zgodnie z zasadą „mniej znaczy więcej”, przy położeniu silnego nacisku na konstrukcję. Wszystko ma się kręcić wokół kobiety i jej sylwetki – wąska talia, podkreślona linia biustu i lekko zarysowane biodra. Im mniej wymyślnych rozwiązań, tym lepiej widać kobietę, im mniej bogactwa, tym większa elegancja.
 • Caterina - kolekcja jesień/zima 2012/2013
  Kobiecość to cecha charakterystyczna jesienno-zimowej kolekcji Caterina. Mocno zarysowana talia, podkreślone dekolty, zawężone dołem ołówkowe spódnice powodują, że kobieta będzie czuła się piękna i sexy. Miękkie, szlachetne dzianiny przełamują formalny charakter stroju zapewniając wygodę i poczucie luksusu.
 • Jolanta Kwaśniewska w kreacji Teresy Rosati
  Jej życie w Pałacu Prezydenckim i wspaniała garderoba musiały budzić zazdrość wielu. Teraz dowiadujemy się więcej na temat pochodzenia kreacji byłej pierwszej damy i obecnej arbiterki stylu. Kto tak naprawdę płacił za stroje Jolanty Kwaśniewskiej?