Agent Tomek bryluje na salonach12 grudnia 2010 Agent Tomek nie zasypiał ostatnio gruszek w popiele i ruszył z ofensywą medialną po stacjach telewizyjnych. Zwieńczeniem była warszawska promocja książki o słynnym, byłym już agencie CBA.
"Mariusz Kamiński prosił, żebym dbał o Tomka"10 grudnia 2010Paweł Wojtunik ma wyrobione zdanie na temat byłego już agenta CBA, znanego w całej Polsce jako "agent Tomek". I nie jest to zdanie najlepsze. W rozmowie z Moniką Olejnik w Radiu ZET szef Biura przyznał, że najsłynniejszego agenta łączy z byłym szefem CBA "wzajemne męskie zauroczenie".
Były szef CBA pogania Prokuratora Generalnego09 grudnia 2010Były szef CBA Mariusz Kamiński złożył w czwartek po południu w biurze podawczym Prokuratury Generalnej pismo do jej szefa. Zawiera ono listę śledztw prowadzonych przez CBA, w których - jego zdaniem - nic się nie dzieje.
Szef CBA odpiera oskarżenia swojego poprzednika09 grudnia 2010 "Nie mam poczucia, że w CBA nic się nie robi" - mówi szef biura Paweł Wojtunik. Odnosi się w ten sposób do zarzutów byłego szefa CBA Mariusza Kamińskiego.
Teraz za darmo doniesiesz CBA o łapówkarzach09 grudnia 2010 CBA znalazło sposób na walkę z korupcją. Uruchamia infolinię 0 800 808 808. "Do tej pory osoby, które dzwoniły do nas z informacjami, musiały ponosić koszty połączenia telefonicznego" - wyjaśnia szef Biura.
CBA bierze pod lupę przetargi w GROM08 grudnia 2010Centralne Biuro Antykorupcyjne sprawdza, czy nie doszło do nieprawidłowości przy przetargach prowadzonych w GROM - dowiedziała się nieoficjalnie PAP ze źródeł zbliżonych do biura.
CBA przedłuża kontrolę oświadczeń Palikota07 grudnia 2010 CBA przedłużyło kontrolę oświadczeń majątkowych posła Janusza Palikota o kolejne trzy miesiące - poinformował PAP rzecznik biura Jacek Dobrzyński.
Agent Tomek: Kobietom chodziło tylko o kasę29 listopada 2010 Nigdy nikogo nie adorowałem. Nie byłem też obiektem westchnień. Dla kobiet, które rozpracowywałem, liczyła się tylko kasa i jeszcze raz kasa. Dlatego się ze mną zadawały - mówi w rozmowie z "Newsweekiem" słynny agent Tomek z CBA.
Doradca prezydenta w rękach CBA26 listopada 2010 Doradca ekonomiczny prezydenta jednego z dużych polskich miast trafił w ręce agentów CBA. Funkcjonariusze twierdzą, że mężczyzna wziął 20 tysięcy złotych łapówki.
Seria aresztowań w ŁKS24 listopada 2010Śledztwo w sprawie korupcji w spółce ŁKS zatacza coraz szersze kręgi. Sąd aresztował w środę trzy osoby i niewykluczone, że to dopiero początek. Według nieoficjalnych informacji PAP ze źródeł zbliżonych do sprawy zarzuty mogą dotyczyć procesu licencyjnego na grę w Ekstraklasie w sezonie 2009/2010.