• Kia ceed
  Kia Ceed nowej generacji oficjalnie zadebiutowała na scenie salonu samochodowego w Genewie. Koreański producent w centrum ekspozycji wystawił odmianę kombi. Auto urosło, ma przestronniejszą kabinę i bagażnik większy niż oferuje... Opel Insignia Sports Tourer.
 • Kia CEED
  Kia Ceed nowej generacji dostała misję zawojowania europejskich dróg. Argumenty przemawiające za najmłodszym autem koreańskiej marki? Stylistyka, przestronne wnętrze, innowacyjne technologie i zawieszenie skomponowane przez wirtuoza podkupionego z BMW.
 • Nowy ranking niezawodności niemieckiego stowarzyszenia nadzoru technicznego GTÜ
  5 milionów - tyle używanych samochodów zbadali specjaliści. Wyniki kontroli opublikowali w najnowszym rankingu niezawodności. Efekt? Raport na 2014 rok obala stereotyp! Zdaniem ekspertów samochody koreańskie i francuskie (!), są bardziej niezawodne niż np. japońskie czy z Niemiec. Zobacz, który model jest najlepszy.
 • Kia pro_cee’d
  Oto nowość z pieprzykiem na pierwszych zdjęciach! Już pod koniec września w czasie salonu samochodowego w Paryżu Kia zaprezentuje trzeci model z rodziny cee'd drugiej generacji. Zapnij pasy - trzydrzwiowy pro_cee'd nadjeżdża!
 • Kia cee'd
  Do konkursu 1800 producentów z 58 krajów zgłosiło ponad 4500 różnorodnych produktów. Oto samochody, które pokonały konkurentów urodą i jakością wykonania!
 • Kia cee'd
  Niezwykła gwarancja, bogate wyposażenie w standardzie plus... dobra cena. Samochód ma być hitem wśród kierowców i... solą w oku Japończyków i Niemców. Kia cee’d w wersji pięciodrzwiowej, która pojawi się w polskich salonach w maju, została wyceniona na 49 990 złotych. Kombi wymaga dopłaty 3000 złotych. Zobacz, co dostaniesz za te pieniądze...
 • Kia nie nadąża z produkcją samochodów
  Kia odbija szampana i świętuje rekordowy wzrost produkcji i inwestycji w słowackiej fabryce tego koncernu. A wszystko przez zwiększający się popyt na samochody tej marki...
 • Kia cee'd
  Kia odbija szampana! Właśnie słowacką fabrykę w Żylinie opuścił milionowy samochód…
 • Auto jest podobne do mniejszego rio. Jak zachwalają projektanci nowy cee’d łączy w sobie przestronność i funkcjonalność z cechami sportowego hatchbacka
  Gigant znany z produkcji tanich i dobrze wyposażonych aut ujawnił wygląd nowego dzieła. Samochód wiezie ze sobą niezwykłą gwarancję. Oto nowa generacja modelu, który rozchwytują kierowcy nad Wisłą... Kia stopniuje napięcie przed marcową premierą nowej kii cee’d w czasie salonu samochodowego w Genewie. Po tym jak producent ujawnił pierwsze zdjęcie teraz do sieci wpadły nowe fotki drugiej generacji tego hitu - rywala VW golfa i spółki.
 • Kia cee'd
  Gigant znany z produkcji tanich i dobrze wyposażonych aut ujawnił wygląd nowego dzieła. Samochód wiezie ze sobą niezwykłą gwarancję. Oto nowa generacja modelu, który rozchwytują kierowcy nad Wisłą...