Protestowali przed ratuszem przeciw podwyżkom cen biletów
14 kwietnia 2011 Około 50 osób wzięło udział w wiecu przed stołecznym ratuszem, zorganizowanym w proteście przeciwko zapowiadanym podwyżkom cen biletów komunikacji miejskiej. Manifestujący domagali się też uregulowania własności warszawskich gruntów.