• CeZik: Celebrity DEATH Splash!
  Adam Kraśko, który zadebiutował na ekranie w programie "Rolnik szuka żony", postanowił wykorzystać swoje 5 minut popularności i wziął udział w show "Celebrity Splash". Jego skoki do wody stały się tematem szyderstw internautów.
 • CeZik & KlejNuty - Wóda To Śmierć
  Czy popularność CeZika wyszła poza granice naszego kraju i skłoniła samego Stinga do nagrania duetu z polskim muzykiem? Choć światowy sukces CeZika wcale by nas nie zdziwił, to jego najnowsza produkcja zatytułowana "Wóda to śmierć" jest tylko kolejnym, zręcznym fotomontażem, który błyskawicznie podbija Internet.
 • CeZik
  Podczas, gdy polskie stacje telewizyjne startują z jesiennymi ramówkami, CeZik robi szydercze podsumowanie ich oferty programowej. Posłuchajcie, co sądzi o popularnych serialach i programach telewizyjnych.
 • Kiełbasa nietłusta - Cezik parodiuje Urbańską i Wiśniewskiego
  Kiedy piosenka Nataszy Urbańskiej "Rolowanie" ujrzała światło dzienne, większość zastanawiała się, o czym w ogóle jest jej tekst. Z pomocą tym, którzy jeszcze się nie zorientowali, przychodzi CeZik. Z jego interpretacji wynika, że Natasza ma mały konflikt z Michałem Wiśniewskim. Posłuchajcie "Kiełbasy nietłustej".
 • Jolanta Pieńkowska
  Jolanta Pieńkowska, jako prezenterka "Dzień Dobry TVN" ma tyleż samo sympatyków, co przeciwników. Ci drudzy, z zamiłowaniem wytykają jej liczne wpadki na antenie. CeZik, po swojej wizycie w śniadaniowym studio TVN, najwyraźniej również nie ma na jej temat dobrego zdania.
 • fałszywy Polak w brytyjskim "Mam talent"
  Wideo, na którym widać jak Józek z Nowego Grodziska Mazowieckiego robi sobie żart z jurorów brytyjskiego "Mam talent" doprowadzając ich do łez piosenką o siłowni, bije właśnie rekordy popularności w sieci. Spodobał Wam się dowcipny występ Polaka? W takim razie daliście się nabrać CeZikowi.
 • Żenujący występ Patty i jej "instrumentalistek" w "Dzień Dobry TVN" błyskawicznie stał się pośmiewiskiem Internetu. CeZik postanowił przyjrzeć się temu wykonaniu nieco bliżej i odkrył jego drugie dno. "Zaklętą Antylopę" tylko w jeden dzień obejrzało ponad 600 tys. internautów.
 • CeZik to człowiek orkiestra, który nie raz już udowodnił, że potrafi zagrać dosłownie na wszystkim. Ostatnio w roli instrumentu wykorzystał ... rower. Zobacz jego niesamowitą wersję piosenki Lecha Janerki.
 • CeZik to prawdziwy gwiazdor internetu. Jego kolejne kompozycje muzyczne zamieszczane na YouTube cieszą się ogromną popularnością i milionami odsłon. Jak każdy, koto odnosi sukces, także i on spotyka się z hejterami. CeZik postanowił utrzeć im nosa z właściwą sobie klasą. Wybierając najbardziej absurdalne krytyczne komentarze, stworzył wpadający w ucho kawałek. Posłuchajcie sami.
 • W 3. edycji show "X Factor", już niebawem zobaczymy odcinek nagrany w domach jurorskich. Tym razem, w eliminowaniu uczestników, jurorom pomogą Kasia Nosowska, Radzimir Dębski i Cezik.