• Brad Pitt
  To by było wydarzenie bez precedensu. Mężczyzna twarzą najbardziej legendarnych damskich perfum na świecie! Media donoszą, że na lukratywny kontrakt reklamowy 91-letnich perfum Chanel No 5 ma szansę Brad Pitt. Gwiazdor zgarnąłby większe honorarium od swoich poprzedniczek – m.in. Catherine Deneuve, Nicole Kidman i Audrey Tautou…
 • Brad Pitt
  Brad Pitt został nową twarzą kultowego zapachu Chanel No 5 - donosi serwis E! Online. Jeśli plotki się potwierdzą, będzie to bezprecedensowe zjawisko w 91-letniej historii zapachu.
 • Mężczyzna kupuje prezent kobiecie
  Ciekawa jesteś, co twój mężczyzna kupił ci w tym roku na Gwiazdkę? Najprawdopodobniej świątecznych sprawunków… jeszcze nie zaczął. Desperackie wyprawy do sklepów na ostatnią chwilę, tłum panów w sklepach z biżuterią i bielizną oraz wykupywanie zapasów legendarnych perfum Chanel No. 5… Oto mężczyzna na świątecznych zakupach.
 • Coco Chanel w 1967 roku
  Dramatyczne dzieciństwo i burzliwe romanse. Okoliczności powstania legendarnej małej i równie legendarnych perfum Chanel No 5. Sekrety z prywatnego i zawodowego życia słynnej Coco zdradzić ma nowa biografia słynnej kreatorki.