• Rosja ma kobietę roku. To wyrzucona z USA szpieg
    Annie Chapman, wydalonej z USA za szpiegostwo, która publicznie potwierdziła wierność Rosji i premierowi Władimirowi Putinowi, zamarzyło się lwie szczenię - wyznała ona sama w telewizyjnym wywiadzie nadanym w czwartek. I dostała je. Została też kobietą roku.
  • Anna Chapman
    Piękna kobieta-szpieg Anna Chapman, wydalona z USA, publicznie potwierdziła w środę swą wierność Rosji i premierowi Władimirowi Putinowi, wstępując do młodzieżówki jego partii Jedna Rosja - Młodej Gwardii.
  • Służby królowej wpadły na trop nowej agentki
    Anna Chapman ma konkurencję. Jest nią 25-letnia uwielbiająca minispódniczki Rosjanka Katia Zatuliweter. Brytyjski kontrwywiad podejrzewa ją o szpiegowanie liberalno-demokratycznego posła Mike’a Hancocka zasiadającego we wpływowej komisji obrony Izby Gmin i reprezentującego okręg Południowy Portsmouth, gdzie znajdują się instalacje brytyjskiej marynarki wojennej.
  • Rząd Wielkiej Brytanii pozbawił brytyjskiego obywatelstwa Annę Chapman, rosyjską agentkę oskarżoną w USA o szpiegostwo i deportowaną w zeszłym tygodniu ze Stanów Zjednoczonych. Zakazał jej też wjazdu na terytorium kraju.