• Kobieta i mężczyzna
  Czy istnieją mężczyźni idealni? Kto się podoba kobietom? "Mężczyzna ideał… takie coś jednej kobiecie się kiedyś przyśniło i obudziwszy się wybuchnęła gorzkim i żałosnym szlochem. Opowiedziała sen przyjaciółkom. Też się popłakały." - napisała Joanna Chmielewska w swojej książce "Jak wytrzymać z mężczyzną". Czy są zatem specyficzne cechy, bez których mężczyźni mieliby szansę być postrzegani, jako bliscy ideału?
 • Mężczyzna krzyczy
  Na terminową spłatę należności wpływa nie tylko zasobność portfela, lecz także cechy charakteru. Osoby słabo zorganizowane, które np. nie planują podróży przed czasem, a w dzieciństwie odrabiały prace domowe w ostatniej chwili, częściej mają problemy z zadłużeniem. Kłopoty ze spłacaniem długu mają także ci, którzy łatwiej poddają się czarnym myślom i rozmaitym lękom. To powoduje również, że w przypadku niespłacanego zadłużenia unikają kontaktu z wierzycielami.
 • Tatuaże
  Jak cię widzą, tak cię piszą… Współrozmówcy potrafią w ciągu kilku sekund ocenić twoje kompetencje i oszacować prawdopodobieństwo podjęcia z tobą biznesowej współpracy. Oto, czym (świadomie lub nie) sugerujemy się oceniając ludzi...
 • Biznesmen
  "Lepiej zaryzykować i przegrać niż postępując ostrożnie, zadowolić się zachowywaniem swojego status quo" – mówi przedsiębiorca i coach Robert Zagożdżon. Biznesmen, który sam odniósł spory sukces finansowy, uważa, że należy aktywnie badać granice swoich możliwości, by móc je w pełni wykorzystać.
 • Dłoń
  Aby dowiedzieć się o swoich predyspozycjach do budowania relacji z ludźmi wystarczy spojrzeć na linię serca. Okazuje się, że dłonie mówią o nas więcej, niż chcielibyśmy ujawniać... Tak przynajmniej uważają twórcy serwisu „Healthy Food Team”.
 • dziecko dziewczynka łóżko
  Gust najmłodszych często różni się od upodobań dorosłych. Rodzice powinni o tym pamiętać przy urządzaniu pokoju i doborze zabawek, ponieważ to, co dla nich wydaje się atrakcyjne, dziecko może uznać za nudne. Wnętrze, w którym przebywa dziecko, powinno przede wszystkim odzwierciedlać jego osobowość i charakter.
 • Mężczyzna
  W Wielkiej Brytanii przeprowadzono badanie, które miało odpowiedzieć na pytanie co sprawia, że mężczyzna jest męski. Jakie dokładnie cechy powodują, że są pociągający dla kobiet. Wyniki są zaskakujące. Okazuje się, że im więcej ma z... pani domu, tym lepiej.
 • Staliśmy się zakładnikami perfekcji, której nigdy nie osiągniemy, a która niszczy nam charaktery. Nawet bieganie nie jest już tylko bieganiem, ale realizowaniem ściśle określonego planu z transmisją na żywo na Facebooku.
 • Jaki jest twój ulubiony kolor?
  Niebieski to zdecydowanie najpopularniejszy kolor wśród ludzi. Aż 40 procent społeczeństwa na świecie wymienia go jako swój ulubiony. Na drugim miejscu znajduje się zielony, a po nim czerwony.
 • Czytelnik
  To, po jaką lekturę człowiek sięga, wiele mówi o charakterze danej osoby. Podświadomie właśnie w ten sposób wybieramy sobie alternatywny świat, w którym chcemy się zanurzyć.