• Najsłynniejsze suknie ślubne wszech czasów.
  Panny młode, które wystąpiły w tych kreacjach, miały śluby jak z bajki. Nie tylko ich suknie były wyjątkowe. Cały świat śledził doniesienia na temat gości biorących udział w tych niezwykłych wydarzeniach, przebiegu uroczystości i przygotowaniach do nich. Każdy z tych ślubów wywoływał emocje tłumów, a suknie "wybranek szczęścia" zapierały dech w piersiach zarówno gawiedzi, jak i możnych tego świata. Niestety, bajkowa oprawa ceremonii zamążpójścia nie wszystkim kobietom zagwarantowała udane małżeństwo. Ich związki, z różnych powodów, rzadko przechodziły do historii jako szczególnie trwałe, ale kreacje, które prezentujemy, na zawsze pozostaną w pamięci wszystkich. Oto suknie ślubne wszech czasów!
 • Charlene Wittstock
  Charlene Wittstock poślubiła księcia Alberta z Monako dwa tygodnie temu. Momentalnie została okrzyknięta najsmutniejszą panną młodą. Jak się okazuje, podróż poślubna nie poprawiła jej humoru. Nic dziwnego: mieszka 16 kilometrów od męża.
 • Specjalnie przygotowana "otwarta" wersja Lexusa LS 600h L będzie oficjalnym królewskim pojazdem nowożeńców podczas ceremonii zaślubin jego wysokości księcia Monako Alberta II z panną Charlene Wittstock, która odbędzie się w sobotę, 2 lipca 2011 r.
  Specjalnie przygotowana "otwarta" wersja Lexusa LS 600h L będzie oficjalnym królewskim pojazdem nowożeńców podczas ceremonii zaślubin jego wysokości księcia Monako Alberta II z panną Charlene Wittstock, która odbędzie się w sobotę, 2 lipca 2011 r. 
 • Oto niezwykłe auto na ślub słynnej pary
  Opadła kurtyna! Wreszcie wiemy jak wygląda specjalnie przygotowany prezent na ślub, który elektryzuje media na całym świecie. Czegoś podobnego jeszcze nie było. Zobacz pierwsze zdjęcia i film...