• Jacek Hugo-Bader
    "Rewolucja mojego pokolenia, z której jestem bardzo dumny, była czymś nadzwyczajnym i od niej zaczęły się najpiękniejsze czasy dla Polski. Od bitwy pod Wiedniem nie mieliśmy w naszej historii lepszego okresu" - mówi Jacek Hugo-Bader. Z reporterem rozmawiamy o jego książce "Audyt", w której sprawdza, co słychać u bohaterów jego reportaży sprzed 20 lat.
  • CHARLIE GARD UMIERA, RODZICE WALCZĄ O JEGO ŻYCIE
    Pomoc w leczeniu obiecał prezydent USA Donald Trump, za chłopcem wstawił się nawet papież Franciszek. Tymczasem brytyjski sąd zdecydował o odłączeniu aparatury podtrzymującej życie. W tej sytuacji cierpiący na nieuleczalną chorobę genetyczną jedenastomiesięczny Charlie Gard będzie musiał umrzeć. Jego rodzice jednak się nie poddają.
  • Chuck Bass z serialu "Plotkara". Zblazowany, egoistyczny hedonista, do którego wzdycha wiele nastoletnich fanek serialu.
    Nie szanują kobiet, są aroganccy, egoistyczni, a niektórzy z zimną krwią mordują ludzi. Pomimo tych wad, uwielbiają ich miliony widzów na całym świecie. W wielu serialach pojawiają się postaci, które obiektywnie powinny być złymi charakterami, jednak z jakiegoś powodu budzą ogromną sympatię. Oto galeria naszych ulubionych, serialowych drani.