• "Straszny film 5" – nowa odsłona kultowego cyklu
  Hollywood kocha śmiać się z siebie, a widzowie lubią efekty tej zgrywy oglądać. Choć oczywiście filmy z parodystycznego cyklu nabijającego się bezlitośnie z wielkich kasowych hitów prezentują bardzo specyficzne poczucie humoru. Jeszcze w kwietniu w polskich kinach pojawi się "Straszny film 5". Tym razem na tapetę wzięto "Incepcję" i "Czarnego łabędzia".
 • Lady GaGa kręci pierwszy klip wyłącznie dla widzów dorosłych
  Lady GaGa zadzwoniła do Charliego Sheena, aby przedstawić mu ofertę nie do odrzucenia.
 • Charlie Sheen kontra kobiety
  "A Glimpse Inside the Mind of Charles Swan III" to opowieść o odnoszącym sukcesy, ekscentrycznym grafiku Charlesie Swanie III. Sława, pieniądze i czar osobisty sprawiają, że żadna dziewczyna nie potrafi się mu oprzeć. Do czasu. Porzucony przez jedyną prawdziwą ukochaną, mężczyzna załamuje się. W drodze na dno, przypomina sobie dawne romanse. Obraz wyreżyserował na podstawie własnego scenariusza Roman Coppola, syn Francisa Forda Coppoli i współpracownik Wesa Andersona. W rolach głównych: Charlie Sheen, Bill Murray i Jason Schwartzman.
 • Charlie Sheen zawsze spada na cztery łapy. Po tym, jak za swoje ekscesy został z hukiem wyrzucony z serialu "Dwóch i pół", otrzymał propozycję głównej roli w nowej produkcji "Jeden gniewny Charlie". Już 21 października, za sprawą kanału Comedy Central, polscy widzowie będą mogli obejrzeć nowe wcielenie niepokornego aktora .
 • Slash i jego dobry kumpel Charlie Sheen
  Slash – słynny gitarzysta grupy Guns N'Roses – został uhonorowany własną gwiazdą na Walk of Fame. – Od lat jestem częścią fabryki, jaką jest Hollywood i w końcu zostać zauważonym to wielka rzecz. To najfajniejsze, co kiedykolwiek mi się przydarzyło – przyznał 46-letni gitarzysta, który jako pierwszy członek Guns'N'Roses doznał tego zaszczytu. Jego gwiazda ma numer 2473.
 • Im częściej rozrabia, tym mocniej go kochają. Amerykański aktor Charlie Sheen, pomimo swoich wybryków i skandalicznych zachowań wciąż jest ulubieńcem publiczności, a jego najnowszy serial osiąga rekordowe wyniki.
 • Charlie Sheen z byłą żoną Denise Richards
  Amerykański aktor Charlie Sheen po raz kolejny w ostatnim czasie nie potrafi powstrzymać swojej agresji. Zdemolował pokój hotelowy w Nowym Jorku. Gwiazdor spędzał tam weekend wraz ze swoją byłą żoną Denise Richards oraz córkami - Sam i Lolą.
 • Charlie Sheen
  Charlie Sheen zamierza udać się na emeryturę. Aktor zapowiedział, że po zakończeniu serialu "Anger Management", zakończy przygodę z aktorstwem.
 • Charlie Sheen i Denise Richards
  Denise Richards była żona Charliego Sheena, z którą aktor ma dwie córki, pojawi się na planie nowej produkcji, w której niepokorny gwiazdor gra główną rolę. Czy spotkanie byłych małżonków przebiegnie bez ekscesów?
 • Martin Sheen dołączy do obsady serialu "Anger Management", w którym główną rolę gra jego syn, Charlie Sheen. Nowa produkcja to historia luźno opartym na kinowej komedii "Dwóch gniewnych ludzi".