• STYLIZACJE inspirowane Charlize Theron
  Charlize Theron przykuwa spojrzenia niezależnie od tego czy wciela się w seksowną kusicielkę, czy umęczoną życiem kobietę po przejściach. Nie boi się trudnych wyzwań, a jej kariera nie została oparta na wyglądzie. Jest niezwykle utalentowana, charyzmatyczna i pewna siebie. Uroda Charlize od lat jest doceniana na całym świecie. Charlize Theron świetnie czuje się w długich wieczorowych sukniach najczęściej marki Dior, której jest twarzą i wieloletnią już ambasadorką. Aktorka raczej nie eksperymentuje ze stylem, trzyma się klasyki i elegancji. Lubi wyraziste kolory: biel, czerń, czerwień i nawiązania do męskiej garderoby. Często zamiast sukienek wybiera marynarki lub garnitury.
 • Charlize Theron, Lucy Boynton, Jennifer Lopez
  Kobiety, które biorą udział w gali rozdania Oscarów, robią wszystko, by wyglądać tego wieczoru jak najlepiej, a że mają do dyspozycji wszelkie środki, za pomocą których mogą to zrealizować i zwykle sztab stylistów do pomocy, ich kreacje to morze inspiracji dla wszystkich chcących wiedzieć, co jest aktualnie modne. Oto kilka trendów, które wysuwały się wczoraj na czerwonym dywanie na pierwszy plan. 
 • Nicole Kidman, Charlize Theron i Catherine Zeta-Jones
  Jeśli uznać, że również w kwestii stylizacji gwiazd gala rozdania Złotych Globów to zapowiedź tego, co będzie się działo podczas wieczoru oscarowego, to tym niecierpliwiej czekamy na to wydarzenie, bo chcemy się rozkoszować widokami podobnymi to tych z wczoraj! Krótko mówiąc: większość pań wyglądała po prostu nieziemsko i powinna stać się wzorem do naśladowania dla aspirujących celebrytek i gwiazd mniejszego kalibru - również tych z polskich ścianek.
 • Charlize Theron
  Dokładnie 7 sierpnia aktorka skończyła 43 lata, ale zupełnie nie wygląda na swój wiek. Ba!, ona z każdym rokiem prezentuje się lepiej!
 • STYLIZACJE inspirowane Charlize Theron
  Lada dzień do kin wejdzie film „Tully”, w którym Charlize wciela się w rolę zmęczonej życiem matki trójki dzieci. Tym razem aktorka przytyła 22 kg, aby uwiarygodnić swoją postać. Obdarzona piękną twarzą i sylwetką aktorka nie potrzebuje wiele ozdobników. Na czerwonym dywanie najczęściej występuje w kreacjach domu mody Dior, którego od lat jest ambasadorką. Oszczędna w eksperymentach, lubi klasykę, a na co dzień miejską wygodę. Taka sylwetka właściwie nie ma żadnych ograniczeń, równie dobrze wygląda w spodniach, jak i w sukienkach czy garniturach. Te ostatnie są ciekawą alternatywą dla sukienek i stanowią idealna oprawę urody Charlize.
 • Charlize Therone w filmie "Tully"
  W komedii "Tully" Charlize Theron zobaczmy w zupełnie nowym obliczu: matki trójki maluchów, w życie której zastrzyk świeżej energii wnosi młoda opiekunka. Komedia "Tully" w kinach 11 maja 2018 roku.
 • STYLIZACJE inspirowane Charlize Theron
  28 lipca do kin trafi film „Atomic Blonde”, w którym Charlize gra główną rolę. Jej styl jest elegancki i wyrafinowany, ten typ urody nie potrzebuje wielu ozdobników. Na co dzień wybiera wygodne swetry lub bluzy, które zestawia z dopasowanymi spodniami podkreślającymi długie nogi. Nie stroni od spódnic czy sukienek mini oraz tych mocno dopasowanych. Nic dziwnego: taką sylwetkę warto eksponować. Charlize do perfekcji opanowała sztukę podkreślania atutów bez obawy, że efekt końcowy będzie zbyt wulgarny. Wszystko zawsze jest idealnie wyważone i stonowane co doceniają znawcy mody i umieszczają Charlize w czołówce najlepiej ubranych.
 • Charlize Theron, Charli XCX i Naomi Campbell
  Do zdjęć pozowały zarówno sławy światowego format, jak i lokalni celebryci.
 • Charlize Theron
  Charlize Theron zapomniała o dobrych manierach i na gali UFC zachowała się jak zwykły kibol. Słynna aktorka wykonała obraźliwy gest w kierunku Marcina Tybury.
 • Dacota Johnson, Emma Stone, Halle Berry, Nicole Kidman, Scarlett Johansson
  Najwięksi (i najdrożsi) projektanci z całego świata wprost marzą o tym, żeby na oscarową galę gwiazdy wybrały kreacje ich autorstwa. Które domy mody miały to szczęście, że panie sunące po czerwonym dywanie prezentowały ich projekty? Zobaczcie zdjęcia.