• Cheryl Cole promuje nowy album "A Million Lights"
  Cheryl Cole udostępniła w sieci teledysk promujący jej nowy album, "A Million Lights". Autorem piosenki i producentem nagrania "Call My Name" jest Calvin Harris. Wideo nakręcono w Los Angeles, w tym samym miejscu, gdzie powstał klip Britney Spears "Womanizer".
 • Cheryl Cole
  Jedna z najbogatszych brytyjskich wokalistek Cheryl Cole ma słabość do tatuaży. Najnowszy, czyli już ósmy tatuaż, zaprezentowała na lewym udzie.
 • Cheryl Cole wyda sensacyjną autobiografię
  Cheryl Cole jest dziś jedną z najbogatszych brytyjskich wokalistek. Kolejne miliony zarobi na praniu brudów ze swojej przeszłości. Gwiazda chce wydać autobiografię, w której zdradzi szczegóły rozpadu małżeństwa z Ashleyem, piłkarzem Chelsea.
 • 1. Adele
  Adele znów jest numerem jeden. Tym razem słynna Brytyjka znalazła się na szczycie listy najbogatszych młodych muzyków sporządzonej przez dziennik "The Sunday Times". W ostatnim roku, dzięki albumowi "21" osobisty majątek 23-latki z 6 mln funtów wzrósł do 20 mln. W zestawieniu, które oficjalnie opublikowane zostanie 29 kwietnia, znalazły się nazwiska 60 młodych milionerów przed 30. Oto pierwsza dziesiątka najzamożniejszych muzyków...
 • Halle Berry w Polsce - promuje swoje perfumy
  Ta piękna aktorka z sukcesem podbija również świat mody. Po sygnowanych jej nazwiskiem perfumach, które okazały się wielkim sukcesem, przyszedł czas na kolejny sektor modowego rynku. Seksowna Halle Berry zaprojektuje kolekcję obuwia. Co ciekawe, buty projektu Berry będzie firmować… jedna z najtańszych, sieciowych marek obuwniczych.
 • Jurorki zagranicznych talent-show
  Programy typu talent-show w ostatnim czasie cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Podobnie jak w Polsce, tak i w zagranicznych edycjach produkcji typu "X Factor" czy "The Voice" największymi gwiazdami są członkowie jury. Przyjrzyjmy się najpiękniejszym jurorkom z zagranicznych programów. Czy dorównują urodzie gwiazdom polskich edycji?
 • Rihanna zaśpiewa w duecie z Cheryl Cole
  Rihannie spodobało się śpiewanie w duecie. Po przygodzie z grupą Coldplay, słynna Barbadoska zaśpiewa z Cheryl Cole. Ich wspólny utwór pojawi się na nowej płycie brytyjskiej artystki.
 • Cheryl Cole
  Które fryzury gwiazd były najlepsze w 2011 roku? Internauci bezdyskusyjnie wskazali na Emmę Watson i Justina Biebera. Tymczasem czytelniczki jednego z magazynów ogłosiły własny werdykt. Za najlepiej uczesana gwiazdę 2011 roku uznały Cheryl Cole. Loki Cole zostały docenione mimo, iż nie są dziełem natury a ona sama publicznie je krytykowała...
 • Cheryl Cole lubi dekolty i czerwoną szminkę
  Gwiazdy na dobre zadomowiły się na rynku kosmetyków. Znane wokalistki i aktorki brylują w kreowaniu perfum. Tymczasem Cheryl Cole zaprojektowała… szminkę. Pomadka od brytyjskiej piosenkarki i ikony stylu, stworzona we współpracy z marką L'Oreal, ma kusić wyjątkowo soczystym kolorem. Wydaje się, że to dobry krok – z wielu badań wynika, że szminka to dla kobiet podstawa codziennego makijażu…
 • Cheryl Cole debiutuje w świecie mody kolekcją butów.
  Po spędzeniu ostatnich kilku miesięcy z dala od fleszy fotoreporterów, Cheryl Cole powraca do "wielkiego świata" z własną kolekcją butów.