• Giełda samochodowa przy ul. Dzikiej w Warszawie (przełom lat 60. i 70.)
  Zima, mróz i PRL. Jednak fanów motoryzacji w tamtych czasach nic nie było w stanie odstraszyć. Zwłaszcza, kiedy na giełdzie pojawiły się prawdziwe perełki - samochody wycofane z ówczesnych ambasad i ministerstw.
 • Chevrolet malibu kontra skoda superb
  Do tej pory w klasie dużych limuzyn za rozsądne pieniądze królowa była tylko jedna - skoda superb. Jednak Chevrolet wyciągnął asa z rękawa i wprowadził do sprzedaży model malibu - w USA jego popularność przypomina tą jaką superb zdobył w Polsce. Dziennik.pl sprawdził, jakie szanse ma nowość Chevroleta w konfrontacji z czeskim autem...
 • Chevrolet malibu
  Do walki z Niemcami i Japończykami staje nowa, ogromna limuzyna z oszczędnym silnikiem Diesla pod maską. Asem w rękawie chevroleta malibu jest barokowo bogate wyposażenie i… cena - ta powinna zadowolić największe sknery.
 • Chevrolet malibu
  Producent znany z aut idealnych na kryzys rusza na podbój polskich dróg zupełnie nowym wcieleniem motoryzacyjnej legendy. Atutem limuzyny będzie bardzo wysoki poziom wyposażenia w konkurencyjnej cenie... W polskich salonach sprzedaży Chevroleta pojawiają się właśnie pierwsze egzemplarze modelu malibu z benzynowymi silnikami 2.4/167 KM. Model ten oferowany będzie w trzech wersjach wyposażenia: LS, LT oraz LTZ. Auto kosztuje od 86 990 zł.