TV pokazała górników uwięzionych pod ziemią
27 sierpnia 2010Chilijska telewizja pokazała pierwsze zdjęcia wideo
33 górników uwięzionych od 21 dni w zasypanej kopalni. Mimo odwodnienia
i utraty wagi ich stan dobry, a na zdjęciach widać ludzi w dobrej
formie - podała agencja AFP.