• Xiaomi Redmi Note 3 Pro
  Telefony Xiaomi są chyba najpopularniejszymi smartfonami ściąganymi z Chin do Polski, a sama marka jest do tego stopnia rozpoznawalna, że mamy nawet kilka sklepów zajmujących się sprzedażą produktów tej marki (żaden z nich nie jest oficjalnym przedstawicielem). W dodatku w ten czwartek to, na co wszyscy tak długo czekali, w końcu stanie się faktem - firma oficjalnie ogłosi swoje wejście na nasz rynek. Na dniach będziemy więc mogli kupić produkty "chińskiego Apple'a" w którejś z sieci RTV-AGD z gwarancją realizowaną w Polsce.
 • Oukitel K4000
  Oukitel K 4000 pro to chiński wynalazek którego na próżno szukać w jakimkolwiek sklepie z elektroniką. Znajdziecie go za to na portalach aukcyjnych tak polskich, jak i chińskich. Ma trzy cechy, dla których warto się nim zainteresować. Ale zdecydowanie nie jest to smartfon dla każdego.
 • Smartfon LIVE 3, Kruger and Matz
  Każdy telefon, który ma w swojej ofercie polska firma Kruger&Matz, ma swój odpowiednik na chińskim rynku. Nie inaczej jest z jej flagowcem - LIVE 3.
 • Smartfon Meizu M2 Note
  W irytującej kreskówce „Spongebob Kanciastoporty” tytułowa żółta gąbka robi kraboburgery, które uwielbiają wszyscy mieszkańcy miasteczka Bikini Dolne. Sekret ich smaku polega na dodawanym do nich tajnym składniku. Ten składnik, tyle że dodawany do smartfonów, zna też firma Meizu.