• "Lost River" Ryana Goslinga nie trafi do kin
  Film "Lost River", debiut reżyserski Ryana Goslinga, trafi od razu do dystrybucji domowej.
 • Ryan Gosling w Cannes zadebiutował jako reżyser
  Ryan Gosling – złoty chłopak Hollywood – postanowił spróbować sił po drugiej stronie kamery. Swój reżyserski debiut "Lost River" pokazał na festiwalu w Cannes, a jego premiera była najgłośniejszą na tegorocznej imprezie. Niestety, krytycy dla jego filmu nie mieli litości, nie zostawiając na nim suchej nitki. Co gorsza, słaby odbiór dzieła Goslinga spowodował, że z dystrybucji filmu chce wycofać się studio Warner Bros.
 • Christina Hendricks na festiwalu w Cannes
  Christinę Hendricks świat pokochał jako Joan Holloway z "Mad Men". Teraz gwiazda kultowego serialu zagrała główną w reżyserskim debiucie Ryana Goslinga "Lost River" i film ten promowała na festiwalu w Cannes. Na czerwonym dywanie wyglądała po prostu znakomicie…
 • Ryan Gosling wyreżseruje "How To Catch a Monster"
  Ryan Gosling zadebiutuje jako reżyser. Aktor stanie za kamerą obrazu "How To Catch a Monster".
 • Gwiazdy na gali Critics’ Choice Television Awards
  Gwiazdy amerykańskich seriali zjechały do Beverly Hills by wziąć udział w gali Critics’ Choice Television Awards. Na czerwonym dywanie pojawiło się wielu aktorów znanych w z największych hitów małego ekranu. Oto, jak się zaprezentowali na czerwonym dywanie.
 • Christina Hendricks
  Christina Hendricks nie czuje się skrępowana, gdy jest kompletnie naga. Co więcej: ona po prostu uwielbia chodzić bez ubrania!
 • Christina Hendricks
  Christina Hendricks, gwiazda serialu "Mad Men" jest obecnie uznawana za jedną z najsensowniejszych amerykańskich aktorek. Jednak sama gwiazda wyznała, że w domowych pieleszach raczej nie przypomina zmysłowej Joan Harris, w którą wciela się w serialowym hicie .
 • O nich marzymy! Najbardziej pożądane części ciała w show-biznesie
  Mężczyźni fantazjują o bliższym z nimi kontakcie, kobiety o tym, by stać się posiadaczkami takich samych. O czym mowa? O najbardziej pożądanych częściach ciała w świecie show-biznesu. Samą czołówkę najgorętszych rejonów na celebryckiej mapie ciała wyłonił ranking, przeprowadzony wśród internautów na portalu OMG.Yahoo.com. Seksowna pupa Pippy Midldleton, długie nogi Blake Lively czy umięśniony brzuch Jennifer Aniston – które "atrybuty" gwiazd zwyciężyły w tym wyścigu? Oto słynne posiadaczki najgorętszych części ciała!
 • Christina Hendricks tęskni za życiem na wsi. Ponad wszystko ceni kontakt z przyrodą.
 • W dobie kultu nadmiernie wychudzonej sylwetki i wszechobecnej mody na odchudzanie, one dumnie prezentują kobiece kształty. Ze swoich krągłości potrafiły zrobić prawdziwy atut, a seksapilu może pozazdrościć im niejedna modelka w rozmiarze "0". Zobacz galerię gwiazd, które z powodzeniem lansują modę na kobiecą sylwetkę. Która z nich wygląda najpiękniej?