• Christina Ricci
  Amazon i Christina Ricci pracują nad serialem o słynnej pisarce Zeldzie Fitzgerald. Aktorka wcieli się także w rolę tytułowej bohaterki.
 • Popularna amerykańska aktorka Christina Ricci wystąpi w serialu "Żona idealna". Gwiazda dołączy do doborowego towarzystwa aktorskiego, które pojawi się w czwartym sezonie serialu. Rola w "Żonie idealnej" nie jest pierwszym doświadczeniem tej aktorki z serialem.
 • "Pan Am"
  Telewizyjny hit, który bije rekordy popularności za oceanem, niebawem zagości na polskich ekranach. Już 14 lipca Canal+ rozpoczyna premierową emisję serialu "Pan Am" z Christiną Ricci w roli stewardesy najbardziej luksusowych linii lotniczych XX wieku.
 • Christina Ricci
  Amerykańska aktorka Christina Ricci przyznała, że wielokrotnie kłamała w wywiadach. Robiła tak, żeby zyskać w oczach fanów i dziennikarzy, ale teraz stara się tego nie robić.
 • Uwodziciel
  Robert Pattinson znów kradnie damskie serca. Ale nie jest już szlachetnym wampirem z serii "Zmierzchów". Teraz swój urok wykorzystuje dla robienia kariery przez łóżka Umy Thurman, Christiny Ricci i Kristin Scott Thomas. Cyniczny "Uwodziciel" i jego niebezpieczne związki w kinach od 25 maja.
 • Robert Pattinson z Christiną Ricci i Holliday Grainger na Berlinale
  Robert Pattinson nie może się nachwalić koleżanek z planu filmu "Bel Ami" – Christiny Ricci, Umy Thurman i Kristin Scott Thomas.
 • Christina Ricci
  Christina Ricci spotyka się z kolegą z pracy. Para jest widywana w ekskluzywnych ośrodkach wypoczynkowych.
 • Robert Pattinson uwodzi piękne panie
  "Bel Ami" z Robertem Pattinsonem w roli głównej stanowi ekranizację powieści Guya de Maupassanta znanej pod polskim tytułem "Piękny pan". Dzieło przedstawia historię Georgesa Duroya, młodego człowieka z Normandii, który rozpoczyna wyrachowaną grę o sukces wśród elit Paryża. Uwodząc i wykorzystując wpływowe kobiety, niemoralny młodzieniec szybko pnie się po szczeblach kariery. W filmie występują także Uma Thurman, Christina Ricci, Kristin Scott Thomas oraz Colm Meaney. Dramat zagości w kinach w 2012 roku.
 • Stacja ABC postanowiła wstrzymać dalszą produkcję serialu "Pan Am". Powstanie jeszcze jeden odcinek, który widzowie zobaczą po Bożym Narodzeniu. Kolejny sezon nie został definitywnie przekreślony, ale nie wiadomo kiedy ruszy .
 • Christina Ricci
  Christina Ricci nie chciałaby być sławnym dzieckiem w dzisiejszych czasach. Aktorka, która rozpoczęła karierę już jako 9-latka, cieszy się, że nie musiała dorastać w świecie zdominowanym przez media.