• Lily James z "Kopiuszka" do "The Kaiser's Last Kiss"
  Lily James i Christopher Plummer zagrają w filmie "The Kaiser's Last Kiss".
 • John Travolta zszedł na złą drogę
  W sieci pojawił się zwiastun filmu "The Forger".
 • John Travolta, Christopher Plummer i Tye Sheridan w filmie "The Forger"
  W sieci pojawił się klip z filmu "The Forger" z Johnem Travoltą, Tye'em Sheridanem i Christopherem Plummerem w rolach głównych.
 • Najlepszy aktor w roli drugoplanowej – Christopher Plummer ("Debiutanci")
  Christopher Plummer, 82-letni zdobywca Oscara dla najlepszego aktora drugoplanowego za rolę w filmie "Debiutanci", nie zamierza przechodzić na emeryturę.
 • Najlepsza aktorka Meryl Streep i najlepszy aktor w roli głównej – Jean Dujardin
  Niespodzianek znów nie było. Na 84. oscarowej gali triumfowali rekordziści nominacji – filmy "Artysta" oraz "Hugo i jego wynalazek", zdobywając po pięć nagród. Choć te w najważniejszych kategoriach przejął jednak czarno-biały obraz Michela Hazanaviciusa. Nikogo też nie zaskoczyła złota statuetka w rękach "Żelaznej damy" Meryl Streep oraz wciąż nagradzanych za role drugoplanowe – Octavii Spencer ("Służące") i Christophera Plummera ("Debiutanci"). "Rozstanie" Asghara Farhadiego pokonało m.in. "W ciemności" Agnieszki Holland. Szkoda. Oto laureacie Oscarów 2012!
 • Charlize Theron i Patton Oswalt
  W poniedziałkowy wieczór (28.11) w Nowym Jorku wręczono prestiżowe Gotham Independent Film Awards – nagrody przyznawane przez najstarszą organizację zrzeszającą niezależnych filmowców Independent Filmmaker Project. Faworytami byli "Spadkobiercy" Alexandra Payne'a z Georgem Clooneyem, ale okazali się największymi przegranymi imprezy, ponieważ obraz ten nie zwyciężył w żadnej kategorii. Ceremonia należała bowiem do "Debiutantów" Mike'a Millsa. Film z Ewanem McGregorem i Christopherem Plummerem uznano za najlepszy w 2011 roku (ex aequo z "Drzewem życia" Terrence'a Malicka), a jego obsadę uhonorowano zbiorową nagrodą. Zobacz gwiazdy, które przybyły na 21. galę Gotham...
 • "Debiutanci": Melanie Laurent i Ewan McGregor
  Dwóch mężczyzn, kobieta i gadający pies – tylko tyle potrzeba, by stworzyć film oryginalny i lekki, choć traktujący o poważnych sprawach.
 • "Ksiądz" Paul Bettany
  W alternatywnej rzeczywistości od wieków trwa wojna ludzi z wampirami. Jednym z jej weteranów jest tytułowy ksiądz, który odłożył już kołek na półkę. Musi jednak wrócić do walki, gdy wampiry porwą jego siostrzenicę. "Ksiądz" to trójwymiarowa ekranizacja manhwy, czyli koreańskiej powieści graficznej autorstwa Min-woo Hyunga. Reżyseruje spec od efektów wizualnych, Scott Stewart, a grają Paul Bettany, Karl Urban i Christopher Plummer.
 • Christopher Plummer
  Christopher Plummer dołączy do obsady filmu "The Girl With the Dragon Tattoo".