• "Jak zostać kotem" – nowa produkcja autora "Facetów w czerni" i "Rodziny Addamsów"
  Kto mógłby wiedzieć lepiej "Jak zostać kotem" jeśli nie Tomasz Kot?!
 • Allison Williams jest Piotrusiem Panem
  W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie Allison Williams w roli Piotrusia Pana.
 • Christopher Walken gangsterem u Clinta Eastwooda
  Christopher Walken zagra w filmie "Jersey Boys" w reżyserii Clinta Eastwooda. Oczywiście – gangstera.
 • Colin Farrell i Sam Rockwell w filmie "7 psychopatów"
  "Dużo szaleństwa, trochę chaosu. Spora doza ironii, tyleż sarkazmu i odrobina cynizmu. "Siedmiu psychopatów" to filmowa tragifarsa kryminalno-socjo-i-psychopatyczna bez trzymanki, smakołyk bynajmniej nie tylko dla wielbicieli Colina Farrella, Sama Rockwella, Christophera Walkena i Woody'ego Harrelsona" – pisze o "7 psychopatach" recenzentka portalu Stopklatka.pl. Najnowsze dzieło Martina McDonagha już w piątek 30 listopada wejdzie na ekrany polskich kin.
 • "7 psychopatów"
  "7 psychopatów" to nowa i też czarna komedia Martina McDonagha, twórcy głośnego "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj". I chyba również równie udana, bo film zebrał świetne recenzje zarówno w Stanach, gdzie już wszedł na ekrany, jak i na ostatnim Londyńskim Festiwalu Filmowym...
 • Colin Farrell i Sam Rockwell na premierze "Siedmiu psychopatów"
  W tytule siedmiu psychopatów, a w obsadzie aż osiem gorących gwiazd: Colin Farrell, Woody Harrelson, Christopher Walken, Sam Rockwell, Tom Waits, Gabourey Sidibe, Abbie Cornish i Olga Kurylenko. W Los Angeles odbyła się uroczysta premiera czarnej komedii Martina McDonagha, twórcy głośnego "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj". Na czerwonym dywanie stawiły się prawie wszystkie gwiazdy filmu z licencją na hit...
 • Emerytowany gangster Al Pacino
  Al Pacino, Christopher Walken i Alan Arkin spotkali się na planie komedii akcji "Stand Up Guys". Film przedstawia historię trzech emerytowanych gangsterów, którzy ponownie łączą siły, chcąc znowu zasmakować przygody i szaleństwa. Ciągnie się jednak za nimi mroczna tajemnica i były szef, któremu stara kompania już tak bardzo się nie podoba. Amerykańska premiera planowana jest na 11 stycznia.
 • Al Pacino ranny na planie filmowym
  Al Pacino został zraniony w oko podczas kręcenia zdjęć do swojego najnowszego filmu "Stand Up Guys". Do wypadku doszło, gdy realizowano scenę strzelaniny na ulicach Los Angeles.
 • Christopher Walken
  Christopher Walken przekonuje reżyserów, że wcale nie jest taki groźny i mógłby - na przykład - zagrać świętego Mikołaja.