• Śliwki suszone
  Chrom - dlaczego jest tak ważny dla naszego organizmu i przydatny na diecie odchudzającej?
 • Otyłość
  Nadwaga i otyłość wywołują kłopoty ze zdrowiem. Ale bywa i tak, że zbyt wysoka masa ciała jest spowodowana przez rozwijające się już schorzenie. Które choroby zmniejszają szansę na utrzymanie szczupłej sylwetki?
 • Drożdże zawierają chrom
  Chrom jest pierwiastkiem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ma wpływ na metabolizowanie glukozy i utrzymanie go na prawidłowym poziomie. Dzięki temu pomaga hamować apetyt na słodycze. Wspomaga także przemianę tłuszczów i węglowodanów. Gdzie go znaleźć i czy istnieją przeciwwskazania do jego dodatkowej suplementacji?
 • Dziecko bawi się farbami
  Co uczula twoje dziecko? Nawet nie wiesz, jak długa jest ta lista! Zastanów się, nim przekłujesz dziecku uszy Lub pójdziesz do ortodonty, dokładnie sprawdź, jaki kupujesz dziecku kosmetyk, ubranie, zabawkę, a nawet – jakiego używasz odświeżacza powietrza. Uczulające substancje mogą być wszędzie! Oto lista!
 • Dziewczynka z biżuterią
  Po całym ciągu afer z toksycznymi zabawkami dla dzieci czas na kolejny skandal ze szkodliwymi akcesoriami. Tym razem na cenzurowanym znalazła się dziecięca biżuteria. Jak się okazuje, wiele z tych ozdób zawiera niebezpieczne dla zdrowia metale ciężkie. Problem dotyczy oferty najpopularniejszych „sieciówek”.