• Te samochody kryją usterki! Najnowsza lista wpadek
  Urwane koło, wyciek paliwa czy przegrzana instalacja elektryczna to nie przelewki, a czarna lista wad jest znacznie dłuższa. Jeśli macie taki samochód lub motor to znaczy, że macie w garażu problem…
 • Nowe lancie wjeżdżają do Europy
  Chrysler 300 C jako Lancia Thema oraz Chrysler Grand Voyager jako Lancia Voyager pojawią się w sprzedaży w polskich salonach w październiku - zapowiada Dorota Obłękowska, szefowa marketingu i PR Chryslera w Polsce.
 • Chrysler połaci 3 mln odsetek dziennie
  Dyrektor wykonawczy Chryslera, Sergio Marchionne poinformował, że jego firma będzie rozmawiać z bankami o refinansowaniu pożyczek, które zaciągnęła od rządów USA i Kanady na bardzo wysoki procent w latach 2008 - 2009.
 • Chrysler opublikował oficjalne zdjęcia nowego modelu serii 300
  Chrysler opublikował oficjalne zdjęcia nowego modelu serii 300. W porównaniu do zwalistego poprzednika nowy wóz stał się nieco lżejszy wizualnie. Więcej zmian jest we wnętrzu. Cała konsola środkowa powstała od początku. Na desce rozdzielczej znalazł się duży, niebieski, dotykowy ekran. Najprawdopodobniej w oparciu o ten model powstanie flagowa limuzyna Lancii, czyli nowa thema.
 • Fiat 500EV to prototyp, który został opracowany przez Chryslera na bazie 500-ki. Jego sprzedaż rozpocznie się w Stanach Zjednoczonych w 2012 roku.
 • Amerykański przemysł motoryzacyjny najgorsze chwile wydaje się mieć już za sobą. Chrysler planuje zatrudnienie ponad tysiąca inżynierów oraz specjalistów od najnowszych technologii.