• Frances McDormand, laureatka Oscara i najlepszego przemówienia wieczoru
  Za nami 90. gala rozdania najważniejszych nagród filmowych. Tradycyjnie bez większych niespodzianek, choć może cieszyć, że pod znakiem mniejszości genderowych, etnicznych i seksualnych.
 • Miguel i prababcia Coco
  Po raz drugi z rzędu najpopularniejszym filmem w Stanach Zjednoczonych okazała się być produkcja Pixara "Coco". I po raz drugi wyprzedziła "Ligę Sprawiedliwości".
 • Miguel, główny bohater "Coco"
  Pixar nie zawodzi. Dziewiętnasty film pełnometrażowy kultowego studia to cudowna oda do odmienności, rodziny i kultury.
 • "Coco" od Pixara w kinach 24 listopada
  W listopdzie trafi do kin kolejna animacja od studia Pixar. Tym razem odwiedzimy w niej m.in. Krainę Zmarłych. I to wciąż jest opowieść dla dzieci.
 • Azealia Banks idzie na studia, bo tak chcą rodzice
  Azealia Banks zagra główną rolę filmie "Coco". Za kamerą stanie RZA.
 • Coco i Ice-T
  Właścicielka jednej z najsłynniejszych pup świata może i ma się czym pochwalić, jeśli chodzi o imponujące kształty, ale jej twarz, mimo całkiem młodego wieku, starzeje się w zastraszającym tempie. Zobaczcie, jak wygląda Coco.
 • Coco Austin
  Zanim stała się żoną słynnego rapera i bohaterką reality show, Coco Austin była tancerką. To jeden z powodów, dla których właścicielka najbujniejszych kształtów show biznesu próbuje swoich sił na scenie, jako gwiazda „Peep Show”.
 • Coco
  Naprawdę nazywa się Nicole Natalie Marrow, ma 32 lata i jest córką dwójki aktorów słynnej „Bonanzy”. Swoją przygodę z modelingiem rozpoczęła już jako 18-letnia dziewczyna. Jej niezwykłą urodę docenił sam Hugh Hefner, który zatrudnił ją do obsługi organizowanych w Willi Playboya imprez. Równo 10 lat temu wyszła za znanego rapera Ice’a T, a ślubowała mu nie tylko miłość, wierność i uczciwość małżeńską... Celebrytka obiecała małżonkowi, że jej niezwykły atut w postaci ogromnej pupy, nigdy nie zmniejszy swoich rozmiarów. Duża pupa nie jest dziełem chirurgów plastycznych, a Coco wytrwale dementuje wszelkie pogłoski o tym, że wszczepiła sobie implanty. Kobieta ma specjalny zestaw ćwiczeń dzięki czemu jej ciało jest w tak doskonałej formie. Gwiazda magazynów dla mężczyzn i królowa Twittera prezentuje swoje zdjęcia. Zobacz galerię!
 • Jennifer Lopez
  Niejedna kobieta pragnie, by była mniejsza. A jednak duża, kształtna pupa potrafi być dla kobiety dużym atutem. Wiedzą o tym gwiazdy, które nierzadko właśnie ten element swojego wyglądu czynią swoim znakiem rozpoznawczym. Czyje pupy królują w świecie gwiazd? Serwis WENN przeprowadził ranking na najbardziej kształtną pupę show-biznesu. Zwyciężyły posiadaczki legendarnych pup: Jennifer Lopez, Beyonce, Shakira i Coco, żona rapera Ice-T. "Schlebia mi, gdy ludzie mówią, że mam wielką pupę" - mówiła zwyciężczyni rankingu. Zobacz zdjęcia posiadaczek najkształtniejszych pup show-biznesu!