• Oryginalna torebka Chanel
  Słynna firma Chanel po raz pierwszy w swej blisko stuletniej historii ogłosiła wyniki finansowe. Obroty firmy, które wyniosły w 2017 roku 9,62 mld USD wywołały spory entuzjazm zarówno w prasie ekonomicznej, jak i w tabloidach.
 • Kristen Stewart gra u Karla Lagerfelda
  Kristen Stewart, która niedawno została twarzą Chanel, zagrała w filmie w reżyserii samego Karla Lagerfelda.
 • Wiosenne STYLIZACJE z balerinkami w klimacie Coco Chanel
  Coco Chanel i jej styl, który zrewolucjonizował modę znają wszyscy, bo od jej czasów w modzie wygoda wzięła górę i tak (na szczęście) zostało do dziś. Projektantka, w poszukiwaniu wygodnego obuwia, w którym mogłaby chodzić cały dzień, ok. 1920 r. roku trafiła do warsztatu ubogiego włoskiego emigranta przy Rue de la Paix w Paryżu - tak powstały pierwsze współczesne baleriny. Na dzień: z cielistej koźlej skóry, z czarnym materiałowym czubkiem, a do kreacji wieczorowych ze złotym, z kwadratowym czubkiem – do dziś symbol stylu CC. Klasa sama w sobie!
 • Audrey Tautou
  Skąd bierze się ich stylowy wygląd i, wciąż aktualny, tytuł ikon dobrego smaku? Słowem: co one w sobie mają? Oto sekret słynnego szyku Francuzek – sekret, który tkwi w odpowiednim ubraniu, jak również pod nim…
 • Oto ikony mody wszech czasów
  Najwięksi projektanci, najwięksi fotografowie i styliści, największe ikony stylu i modelki. Magazyn „Time” wybrał ikony mody wszech czasów. Jest Coco Chanel, Grace Kelly, Twiggy, jest niepokorny John Galliano… Kilka nazwisk jednak zaskakuje. Kto się znalazł, a kogo zabrakło w rankingu? Przeczytajcie.
 • Kolekcja retro pastel na wiosnę i lato 2012 od marki Mohito
  Oto moda wręcz oszałamiająca kobiecością! Romantyczna, pastelowa paleta barw, szykowne żakiety, kobieco rozkloszowane sukienki, podkreślające figurę kroje. Nawiązania do ikon lat 50. - Grace Kelly, Audrey Hepburn, Marylin Monroe. Takie, niezwykle kobiece trendy zapanowały nam na wiosnę. Zobacz propozycje marki Mohito.
 • Coco Chanel
  Styl wykreowany przez legendarną Coco Chanel jest uosobieniem klasycznej i ponadczasowej elegancji. A jaki makijaż będziemy nosić tej wiosny? Oto odważne propozycje wiosennego make-upu od marki Chanel.
 • Mężczyzna kupuje prezent kobiecie
  Ciekawa jesteś, co twój mężczyzna kupił ci w tym roku na Gwiazdkę? Najprawdopodobniej świątecznych sprawunków… jeszcze nie zaczął. Desperackie wyprawy do sklepów na ostatnią chwilę, tłum panów w sklepach z biżuterią i bielizną oraz wykupywanie zapasów legendarnych perfum Chanel No. 5… Oto mężczyzna na świątecznych zakupach.
 • Coco Chanel w 1967 roku
  Dramatyczne dzieciństwo i burzliwe romanse. Okoliczności powstania legendarnej małej i równie legendarnych perfum Chanel No 5. Sekrety z prywatnego i zawodowego życia słynnej Coco zdradzić ma nowa biografia słynnej kreatorki.
 • Coco Chanel
  Dom mody Coco Chanel przygotowuje pachnący prezent z okazji rocznicy urodzin swojej założycielki - Gabrielle Coco Chanel. 19 sierpnia na rynek trafi nowa, świeża wersja zapachu No 19 - ostatnich perfum wykreowanych przez Mademoiselle przed śmiercią.