• Premier Donald Tusk
    "Przekaż ryżemu kundlowi, że zostanie zabity za mord smoleński. Ty bezrobotna dziwko też zostaniesz zabita i cała wasza rodzina" - to jedna z gróźb, jakie w ostatnich kilku dniach otrzymała Katarzyna Tusk. Premier o pogróżkach, wysyłanych pod adresem jego rodziny, mówił na konferencji prasowej. Odczytał też kilka przykładów podobnych wiadomości.
  • Blog Kasi Tusk
    Na 27 listopada Sąd Rejonowy w Sopocie wyznaczył kolejny termin badań psychiatrycznych Łukasza P., obwinionego o złośliwe niepokojenie córki premiera Katarzyny Tusk. W piewszym terminie, trzy tygodnie temu, mężczyzna nie stawił się.
  • Kasia Tusk zyskała dużą popularność dzięki prowadzeniu bloga o modzie. Myli się jednak ten, kto sądzi, że córce premiera tylko ciuszki i torebki w głowie. Kasia pilnie studiuje, bowiem jej ambicją zawodową jest zostać seksuologiem.
  • Premier Donald Tusk z córką Kasią
    Córka premiera Donalda Tuska zadebiutowała w nowej roli. Poszła w ślady politycznego rywala swojego ojca i założyła bloga. Ale bynajmniej nie o polityce w nim mowa. Katarzyna Tusk pisze o przecenach, modzie, wystroju wnętrz i o gotowaniu.