• Courtney Stodden
  Mając zaledwie 16 lat, poślubiła 50-letniego aktora, Douga Hutchinsona. Od tamtej pory nie traci na popularności. Amerykańska celebrytka, za namową menadżera, publikuje na portalach społecznościowych coraz odważniejsze zdjęcia. Ostatnio zaskoczyła internautów bikini wykonanym z taśmy pakowej… Zobacz zdjęcia!
 • Courtney Stodden
  Popularność zdobyła jako żona sławnego męża (Douga Hutchisona) i posiadaczka ogromnego, silikonowego biustu. Młodziutka Courtney Stodden coraz lepiej radzi sobie w świecie show biznesu. Niedawno celebrytka rozebrała się dla magazynu „Nuts”, teraz zaprezentowała się w bikini... Zobacz zdjęcia!
 • Courtney Stodden
  Popularność zdobyła jako żona sławnego męża (Douga Hutchisona) i posiadaczka ogromnego, silikonowego biustu. Młodziutka Courtney Stodden coraz lepiej radzi sobie w świecie show biznesu. Ostatnio celebrytka rozebrała się dla magazynu „Nuts”... Zobacz zdjęcia!
 • Gigantyczny biust Courtney Stodden
  Patrząc na jej ciało, aż trudno uwierzyć, że ta kobieta ma tylko 19 lat i, co ciekawe, chyba jest dumna z tego, jak wygląda, bo niezwykle chętnie eksponuje sztuczne krągłości i nic nie robi sobie z tego, że żadna kreacja, w której się pokazuje, nie jest w stanie udźwignąć ciężaru jej ogromnych piersi...
 • Ciało Courtney Stodden
  Jeśli jeszcze coś nas może zaskoczyć w show-biznesie, to TO z pewnością jest właśnie coś takiego! PETA zaprosiła do udziału w swojej kampanii promującej wegetarianizm 19-letnią Courtney Stodden - jedną z najmłodszych ofiar chirurgii plastycznej. MEGAwielkie sztuczne piersi w służbie szczytnemu celowi? Otóż to!
 • Courtney Stodden
  Kobiety działające w biznesie erotycznym bardzo często wyglądają na starsze niż są. Mamy pełną świadomość tego, że mocne makijaże, tlenione włosy i wyzywające ubrania dodają im lat, ale mimo wszystko trudno nam uwierzyć, że Courtney Stodden, która zasłynęła z małżeństwa z ponadpięćdziesięcioletnim Dougiem Hutchisonem i zamiłowania do pokazywania ciała, ma niespełna 19 lat...