Girzyński tłumaczy się ze szczepienia: Nie ja ten system zorganizowałem
03 lutego 2021Szczepienia przeciw COVID-19. Zbigniew Girzyński w "Onecie" tłumaczył się ze szczepienia na koronawirusa. "Zrobiłem to z bardzo prostego powodu. Tak jak inni pracownicy mojego uniwersytetu, zostałem przez rektora poinformowany i zachęcony w grudniu do tego, żeby zgłosić się do systemu szczepień. Tak też uczyniłem. Gdy to robiłem, to nie zastanawiałem się, kiedy szczepienia będą się odbywały" - mówił były polityk PiS.