Terlecki: Są nowe obostrzenia, bo obawiamy się trzeciej fali pandemii
21 grudnia 2020Wprowadzane są nowe obostrzenia ponieważ obawiamy się trzeciej fali pandemii; trzeba być na to przygotowanym i trzeba jej zapobiec - mówił w poniedziałek szef klubu PiS, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki.