• Craig David wraca z "When The Bassline Drops"
  Wylansował takie hiciory, jak "7 Days" czy "Walking Away". Teraz po pięcioletniej przerwie Craig David wraca z nowym albumem. Właśnie zaprezentował premierową z niego piosenkę.
 • 1. Adele
  Adele znów jest numerem jeden. Tym razem słynna Brytyjka znalazła się na szczycie listy najbogatszych młodych muzyków sporządzonej przez dziennik "The Sunday Times". W ostatnim roku, dzięki albumowi "21" osobisty majątek 23-latki z 6 mln funtów wzrósł do 20 mln. W zestawieniu, które oficjalnie opublikowane zostanie 29 kwietnia, znalazły się nazwiska 60 młodych milionerów przed 30. Oto pierwsza dziesiątka najzamożniejszych muzyków...
 • Craig David
  Craig David postanowił rozpocząć nowy rok w doskonałej formie i ze świetną sylwetką. Na miejsce treningów wybrał plaże w Miami, a o swoich poczynaniach informuje na bieżąco na Twitterze.
 • 3. Robert Pattinson, lat 25, zarobił 38,8 millionów dolarów
  Przygotowaną przez magazyn "Heat" listę najbogatszych angielskich gwiazd przed 30 rokiem życia zdominowali młodzi aktorzy. "On jest wielki. >>Harry Potter<< jest wielki, a on jest Harrym Potterem. Kiedy dysponujesz wielkimi pieniędzmi, to one zaczynają same z siebie przynosić jeszcze większe pieniądze" – napisano o Danielu Radcliffie zajmującym w tym rankingu pierwsze miejsce, z ocenianą na prawie 53 mln funtów fortuną. Czwarte i piąte miejsce zajmują inne gwiazdy filmowej serii – Emma Watson i Rupert Grint. Na liczącej 30 pozycji liście znaleźli się także m.in. piosenkarze: Cheryl Cole, Mika i Adele, a zamyka ją inny młody aktor – Jamie Bell, którego polscy widzowie mogą aktualnie oglądać ma ekranach kin w filmie "Przygody Tintina". Oto najbogatsze gwiazdy przed 30.