• Creative Aurvana Platinum
  Creative przedstawia nowe słuchawki, zarówno dla graczy, jak też i dla tych, którzy chcą oglądać filmy, czy też korzystać z urządzeń mobilnych. Na papierze wyglądają fajnie, ale ta cena...
 • Creative Aurvana Live
  Wybrać dobre słuchawki to problem - te, które szczycą się najwyższą jakością dźwięku są drogie, a tanie, no cóż, po nich niczego dobrego spodziewać się nie można. Creative postarał się połączyć ogień z wodą i wprowadził na rynek Aurvanę Live, które teoretycznie mają zapewnić dobry dźwięk i nie zrujnować naszego portfela.
 • Creative AXX na IFA
  Creative wraca do gry. Azjatycka firma pokazuje nowe, nietypowe głośniko-mikrofony. Ucieszą się też gracze. Wśród nowych produktów są zestawy słuchawkowe, czy karty dźwiękowe.
 • Nowa karta dźwiękowa od Creative'a. Firma stawia na USB
  Creative wreszcie odświeży linię kart graficznych. Na razie, na rynek trafia urządzenie zewnętrzne, na USB, które można też podłączyć do konsol. Na karty wewnętrzne poczekamy do przyszłego roku.
 • Nowe, drogie słuchawki od Creative
  Te słuchawki pasują do konsoli i peceta. Mają za zadanie zapewnić graczom wrażenia dźwięku przestrzennego. Jednak ich cena sprawi, że nie będzie to produkt dla każdego użytkownika.
 • Słuchawki Creative'a zastąpią kartę dźwiękową
  Nie trzeba już kupować karty dźwiękowej, by cieszyć się doskonałą jakością dźwięku. Wiele firm produkuje specjalne słuchawki z wbudowanymi układami tworzącymi dźwięki. Jedną z takich propozycji jest zestaw Tactic 3D Alpha od Creative'a
 • Słuchawki, które podłączysz do konsoli
  Takich słuchawek na rynku jeszcze nie było. Bezprzewodowy zestaw od Creative'a można podłączyć zarówno do konsol, jak też peceta i Maca. Do tego Tactic3D Omega mają też wbudowany mikrofon, który znacznie ułatwia grę z innymi graczami.
 • Bezprzewodowe słuchawki dla graczy
  Co najbardziej przeszkadza w tradycyjnych słuchawkach? Specjaliści z Creative'a uznali, że graczy irytują kable. Dlatego tez przygotowali specjalny, bezprzewodowy zestaw. Choć jest on adresowany do wielbicieli gry World of Warcraft, da się go wykorzystać także do innych produktów.