Turniej WTA w Chicago: porażka Rosolskiej w ćwierćfinale debla
26 sierpnia 2021Alicja Rosolska i japońska tenisistka Eri Hozumi przegrały z rozstawionymi z numerem czwartym Ukrainką Ludmyłą Kiczenok i Japonką Makoto Ninomiyą 6:7 (5-7), 3:6 w ćwierćfinale gry podwójnej turnieju WTA w Chicago.