Tęczowe flagi na ratuszu przez cały czerwiec? Tak KO chce celebrować Miesiąc Dumy
23 maja 2024"Jako Radni Koalicji Obywatelskiej wystąpiliśmy o tęczowe flagi na ratuszu w całym czerwcu" - poinformował wrocławski radny KO z ramienia Zielonych, Robert Suligowski.